PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 441
ocen
7,2 10 1 86441
7,2 33
oceny krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą

Od jakiegoś czasu dobry Polski film Mnie nie dziwi, a tu właśnie taki dostajemy, świetna historia o procesie seryjnego zabójcy. Po pierwsze kładzie nacisk na to o czym często piszę czyli pokazywanie odcieni szarości i nie ocenianie nikogo. Film właśnie wygrywa postaciami, złożonymi, robiącymi i dobre i złe rzeczy, a Ich ocena moralna należy do widza, każdy ma jakąś tam motywację i przeszłość. Historia wykracza poza schemat typowego filmu detektywistycznego i skupia się bardziej na relacjach między postaciami i zostawia Nas z mentlik w głowie. Aktorsko film też daje radę, Arkadiusz Jakubik i Agata Kulesza klasa, Piotr Adamczyk nawet nie denerwuje, a dla głównego bohatera to może być krok milowy w karierze, bo jak dla Mnie podołał roli. Jedyne co w Tym filmie Mnie denerwowało to ta muzyka w niektórych ważniejszych momentach, która nie siadała Mi totalnie, ale to już chyba tylko czepialstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones