PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 441
ocen
7,2 10 1 86441
7,2 33
oceny krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą

i zakłamuje rzeczywistość. Komisarz prowadzący sprawę, tak zachłysnął się swoim sukcesem i sławą, że w pewnym momencie zatracił panowanie nad sytuacją. Ciekawe, czy rzeczywiście choć w jakimś stopniu tak było, ale nawet jeśli nie, to świetnie, że taka rola przypadła Mirosławowi Haniszewskiemu i umieszczenie takich zachowań głównego bohatera do scenariusza. Oprawa muzyczna miażdży, mrocznie, przerażająco, tajemniczo, w momentach w których powinna być, jest usytuowana w idealnych momentach w filmie. Agata Kulesza zmiotła i przygniotła wszystkich. Idealnie zagrane chamskie, łase na kasę babsko. Uzupełnieniem tej historii jest film dokumentalny z 1998 roku również w reżyserii Macieja Pieprzycy "Jestem mordercą..."który warto obejrzeć po obejrzeniu fabuły. Świetne role aktorskie, PRL w Polsce idealnie odwzorowany, historia poruszająca, nieprawdopodobna, ale w owych czasach jak najbardziej możliwa. Warto obejrzeć i aż chce się oglądać tak dobre polskie kino!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones