PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 387
ocen
7,2 10 1 86387
7,2 32
oceny krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą

Ludzie są okropni.

ocenił(a) film na 7

Potrafia poświęcić czyjeś życie dla własnych korzyści. Odrzucić bliskich, szczęście, byle tylko realizować swoje ambicje.
Prawdziwym tytułowym mordercą był nie chory człowiek - dokonujący masakry na kobietach, a Janusz - który doprowadził do upadku psychicznego, a finalnie śmierci niewinnego człowieka.

ocenił(a) film na 8
Luulcia

Nie wiem czy wiesz,ale to film na faktach.Milicjant miał za zadanie złapać mordercę,a w tamtych czasach na szczęście była kara śmierci i nikt nie zastanawiał się czy morderca zabił bo mu kotek umarł i było mu smutno i wpadł w depresje czy zrobił to z wyrachowania.Zamordowałeś? Wieszamy Cię.Jeden z niewielu plusów PRL.

a_kwitek

Kwitek - id... ota ..Dla takich wszystko jest proste bo się nie zastanawiają.

a_kwitek

Srytek. Kolejny de .... bil niewiedzący co to resocjalizacja.

ocenił(a) film na 7
a_kwitek

No tylko tego mordercy najprawdopodobniej nie złapał.

a_kwitek

Ale przecież o to w tym filmie i historii chodzi że prawdopodobnie powiesili nie tego człowieka. W prlu musieli mieć skuteczność. To że zabili nie tego człowieka, nieważne. Też kiedyś sądziłem że kara smierci jest sprawiedliwa, ale nie w tym państwie z gówna i kartonu

ocenił(a) film na 6
Zusman88

Nie tylko w PRL-u, 30, 40 lat później skazali Komendę.

ocenił(a) film na 7
a_kwitek

Chyba minusów. Seryjni mordercy błyskawicznie powieszeni w PRL bez gruntownego przebadania to strata dla kryminalistyki.

ocenił(a) film na 8
Luulcia

Nie jest powiedziane, że był niewinny.

mons7

winę należy udowodnić. Nie byli w stanie, więc sfabrykowali "dowody".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones