PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643054}

Jeżeli nadejdzie jutro

How I Live Now
6,7 11 817
ocen
6,7 10 1 11817
5,8 4
oceny krytyków
Jeżeli nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Jeżeli nadejdzie jutro

Czy tylko ja dostrzegłam w tym filmie historię i przesłanie?
Mam wrażenie, że tylko mnie się podobał...
Może jednak nie?

ocenił(a) film na 6
elciasek4

O Pani od iksde.

Czy się podobał? Nie wynudziłem się, ale dupy to mi on nie urwał. Nie miałem ochoty po nim na chwilę się "zatrzymać" i zastanowić.

Przesłanie? Że wojna nie jest czymś dobrym i że nie warto srać wyżej niż ma się dupe.

Saoirse Ronan z przeciętnego dziecka zrobiła się naprawdę fajną dziewczyną ;D Ale to już poza konkursem.

ocenił(a) film na 10
PoProstuTomek

Haha, a Dzień dobry! :D
Czy poza konkursem to nie bardzo, bo dzięki niej podniosłam ocenę :P
Mnie się tam film bardzo podobał i utkwił w pamięci... xD

ocenił(a) film na 6
elciasek4

Dzień dobry! Mam tu skierowanko na badanko ; D

ocenił(a) film na 8
PoProstuTomek

I co Pan Doktor powiedział?

ocenił(a) film na 6
angeldog

Za krótkie wędzidełko. Obrzezanko ;D

ocenił(a) film na 8
PoProstuTomek

To jakiś knował :( Starczyłaby dermoplastyka...

ocenił(a) film na 3
elciasek4

A dlaczego ocena "10"?

ocenił(a) film na 6
noelite

Pewnie dlatego, że my ludziki są wszystkie różne i każdy dostrzega piękno filmu inaczej ; D

ocenił(a) film na 10
PoProstuTomek

hahahahaha dobre :P

ocenił(a) film na 10
noelite

bo ja oceniam w ten sposób, że jak mi się film bardzo podobał to daję 10 :P nie bawię się w wielkiego znawce/krytyka filmowego (za którego połowa filmweb'u się uznaje) więc ot to :P

ocenił(a) film na 3
elciasek4

I chyba właśnie przez takie osoby jak Ty straciłem 101 minut z życia :)

ocenił(a) film na 10
noelite

No tak, tak hejtuj dalej. A mnie szkoda życia na takich "wielkich krytyków filmowych" jak Ty. Nic o mnie nie wiesz, a takie rzeczy piszesz. Szkoda słów.

ocenił(a) film na 3
elciasek4

Nie uważam się za krytyka filmowego, ba! Nigdy nim nie będę, bo to niełatwe rzemiosło. Jestem raczej kinomanem, który korzysta z takich dobrodziejstw jak filmweb i z przyjemnością "pochłania" kolejne filmy. Patrzę na średnią ocenę filmu, a tu taki psikus. Jak już jesteś na tym portalu to choć trochę stosuj się do jego "zasad". Bardzo dobry = 8, Arcydzieło = 10

W żadnym momencie nie "hejtowałem" ;) Ale jeżeli czujesz się urażony/urażona - słusznie :)

ocenił(a) film na 10
noelite

Nie hejtowałem, ale chciałem, żebyś poczuła się urażona. - Bardzo inteligentne.

Mnie się film bardzo, bardzo podobał... nie będę Ci się tłumaczyła ze swojej oceny i nie wdaje się więcej w tą pseudo dyskusję. Udanego życia.

ocenił(a) film na 3
elciasek4

Pozdrawiam PSEUDO oceniająca ;)

ocenił(a) film na 10
noelite

Dziękuję pseudo- człowieku. Żegnam.

ocenił(a) film na 7
noelite

nie straciłeś, mogłeś podziwiać Saoirse Ronan, to wprawdzie chyba jedyny plus tego filmu, alei tak warto :)

elciasek4

Popieram mnie tak samo się podobał.

ocenił(a) film na 10
blacik

Cieszę się :)

ocenił(a) film na 10
elciasek4

Bardzo poruszyła mnie ta historia, uważam że film jest świetny ... Było zabawnie, ale też wzruszająco. Może dlatego ten film do mnie przemówił, ponieważ ogólnie lubię większość filmów z Saoirse Ronan ;)

ocenił(a) film na 10
sweetwoman26

Dokładnie myślę to samo. A tak w ogóle to jestem jej wielką fanką, więc :)

ocenił(a) film na 5
elciasek4

Obejrzałem tylko ze względu Soirose, mając na względu wcześniejsze jej filmy i grę. Świetna jest, ale sam film.... dawno żaden mnie tak nie zmęczył. Nie jest ani romantyczny (pieprzenie się z kuzynem to nie romans), ani postapokaliptyczny (ludzie żyją, natura cała) do tego główna bohaterka (świetnie zagrana) to jakaś idiotka z USA, która z dnia na dzień przechodzi metamorfozę. No błagam.

ocenił(a) film na 10
Unibet_78

No cóż może nie lubisz takich klimatów. Mnie się bardzo podobał. Wzruszył, co jest dla mnie najważniejszą emocją podczas oglądania filmu.

ocenił(a) film na 8
elciasek4

no i dokładnie o to chodzi !!! oceniamy filmy według tego jak się nam one podobają a nie innym...jak coś cię wzrusza i przemawia do twojego 'serca' zasługuje na ocenę 10/10 i nie ważne co mówią inni.... wiele moich znajomych mówi mi że nie mam gustu bo podoba mi się co innego niż im nie moja wina że mnie wzrusza coś co dla nich może być żenujące... :P

Co do filmu to jeszcze nie widziałem ale na pewno w najbliższym czasie zobaczę i pomimo komentarzy jestem pewien że nie będę żałował.
-Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Kalenz

Dobre słowa, dzięki! :)
No i udanego seansu.

ocenił(a) film na 6
elciasek4

A wiecie jaką piosenkę słuchała główna bohaterka przez słuchawki, w pierwszych minutach filmu?

ocenił(a) film na 8
elciasek4

Jejku....

Film na naprawdę dobrym poziomie .... ale mimo wszystko to nie sądziłem że dam tak wysoką ocenę... myślę że nie dał bym tego 10 gdyby nie to że miałem zły dzień gdy go oglądałem i film trafił idealnie w mój nastrój bo wzrusza wciąga i jest interesujący :) wgle nie nudzi !!!

Również polecam.

No ale film nie dla wszystkich bo mam świadomość że jest wiele osób które wyłączą go po 20min (z nudów) cóż o gustach się nie dyskutuje ponoć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones