PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757558}

Jaskiniowiec

Early Man
6,1 4 424
oceny
6,1 10 1 4424
6,1 7
ocen krytyków
Jaskiniowiec
powrót do forum filmu Jaskiniowiec

Niestety - słabizna

ocenił(a) film na 4

Wow, wow, nowy film twórcy Wallace, Gromita i królików! Te plastelinki, ten humor - no to się nie może nie udać.

A jednak. Film jest skierowany do dużo młodszej widowni. Film po prostu jest slapstikowy, żarty w większości opiera się na upadaniu, spadaniu, przewracaniu i ściąganiu gaci. Trochę brakuje mi kogoś w stylu Gromita, jakiejś finezji w fabule, jakiejś zabawy... Niby jest fajnie, bo mamy czarne charaktery, mamy i walkę o wszystko, rosół z oczami i lizusów, ale całość jakaś taka jest niedogotowania.

Świetna animacja (jak zawsze zresztą), ale żarty spadły o dobre dwa poziomy. Idealny dla dla 6-7 latków, starsi mogą poczuć się zmęczeni.

Królik wymiata :-)

ocenił(a) film na 4
zmechu

I przytaknę... Widziałem wszystkie produkcje Artmana i ta jest zecydowanie najgorsza. Trochę zbyt mało dla dorosłych ale i dla dzieciaków także. Byłem ze sporą grupą w wieku 7-8 i ich odczucia nie były zbyt powalające na kolana. Czuli niedosyt :-) Znam większość filmów dla dzieci i przyznałem im racje. Coś tam brakowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones