PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 755
ocen
7,5 10 1 55755
6,5 13
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

Film mi się bardzo podobał. Niektórzy piszą ze szczerbatek olał swojego przyjaciela dla furi i świata smoków. Kiedy mamy scene gdzie szczerbatek stoi z drugą furią oraz wszystkie smoki im sie kłaniają a czkawka zostaje zauważony przez inne smoki i zaatakowany to co robi szczerbatek? Rusza bez zastanowienia zeby go ratowac i zapomina o drugiej furi oraz odgania inne smoki aby tylko wesprzeć przyjaciela , potem doprowadza go osobiście do wioski.&nbsp; <br>
<br>
Jeżeli chodzi o to ze smoki nie były na ślubie lub nie odwiedzały wioski i odwrotnie , to ze strony czkawki żona była w ciąży wiec jak miała obyć długą podróż ? Potem pojawiły się dzieci które były zbyt małe żeby podróżować i trzeba tez się nimi opiekować itp. Kiedy dzieci troche urosły i były już większe wtedy wyruszyli odwiedzić przyjaciół.<br>
<br>
Ze strony smoków osobiście uważam że nie wylatywały kompletnie ze swojego świata żeby nie kusic losu że ktoś je zauważy i znów bedzie chciał je odnaleść i złapać czy też zabić. Całkowite zniknięcie na kilka lat miało pewnie na celu aby wszyscy kompletnie uwierzyli ze smoki znikneły . Odwiedzanie starej wioski co jakis czas niosło by za sobą ryzyko ze ktoś je wyśledzi, nawet przy spotkaniu po latach widać ze szczerbatek siedzi na brzegu swojej krainy a nie lata gdzie popadnie( może pilnuje tez żeby smoki dobrowolnie z niej nie wylatywały) .<br>
<br>
Zakończenie mogło być inne ale ja bym lepszego nie wymyślił, a kto sobie to wszystko poukłada w głowie to wtedy nabiera sensu. Słowa Czkawki na koniec zostawiły otwarte drzwi na to że smoki mogą kiedyś powrócić, a może i te odwiedziny były spowodowane tym że już się uspokoilo i powoli można ze smokami nawiązać ponowny kontakt.<br>
<br>
Jeżeli chodzi o poboczne wątki ludzi z wioski to raczej takie rzeczy w serialu bo film musiałby być o wiele dłuższy. Oceniam 10/10. Nie oglądałem serialu i jak dla mnie to najlepsza trylogia jaka jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones