PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 755
ocen
7,5 10 1 55755
6,5 13
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

Czy Szczerbatek zginie ?! :(

użytkownik usunięty

Co sądzicie o tym? : https://www.youtube.com/watch?v=UeH6qocdXJs
Smutne ;( Tytuł to "Thanks Buddy, See You In The Valhalla" Po polsku to znaczy: "Dziękuję kolego,
do zobaczenia w Valhalli". Według JWS2 Valhalla to niebo czy coś w tym stylu. Czy to znaczy, że
Szczerbatek zginie :_: Wiem, że nic nie wiadaomo. Film będzie dopiero w 2017r i wsztstko się
może zmienić. Proszę jak ktoś ma jakiekolwiek informację o tej melodii piszcie. Jestem wielką fanką
Sczerbatka i na pewno inni też. Nie chcę żeby tak się skończyła przepiękna historia wikingów i
smoków :(

Ja też jastem fanka Szczerbatka. I mysle ze nie zginie . Tworcy podpisali przecierz kontrakt na 4 czesz wiec nie
Smoki zajda pod koniec (3 czesc ) fimu w sen. A w ostatniej (4 czesc )wyjda by uratowac swiat. Tak mi sie wydaje. A po za tym glupia by bylo gdyby w kazdej czesci mial ktos umierac
PS I LOVE Szczerbatek!!!!

użytkownik usunięty
fankaxd

Masz rację. Głupio by było z tym umieraniem ale pamiętaj, że 4 część nie powstanie ;(
http://www.filmweb.pl/news/%22Jak+wytresowa%C4%87+smoka+4%22+nie+powstanie-10786 3

Wiem wlasnie sie dowiedzialam . Żal

użytkownik usunięty
fankaxd

No właśnie :|

fankaxd

chwila chwila jakim cudem 4 część ma niby wyjść?

Wygląda to prawdopodobnie... Byłem niemal pewien, że Szczerbatek zginie, ale nie sądziłem, że wycieknie soundtrack... Ale to raczej fake...

Wątpie, że Szczerbatek zginie bo to film familijny a filmy familijne się zawsze dobrze kończą a gdyby Szczerbatek zginął to twórcy by na tym dużo stracili bo nikt nie chciał by tego oglądac.

użytkownik usunięty
kacpi_7

Ok. ale masz rację gdy Szerbol zginie twórcy by wiele stracili :\ No ale przecież mamy jeszcze 3 lata do 4 części. Wszystko się może sdażyć ;_;

użytkownik usunięty

Sorry mamy 3 lata do 3 części :) Ahh nie było 3 a już myslę o 4, która najprawdopodobniej nie powstanie :(

Aż nie chce mi się wierzyć, że Szczerbatek może zginąć :"(
Jednak tak się zastanawiam i być może (choć to chyba jeszcze mniej prawdopodobne) mogą to być ostatnie słowa Czkawki. W końcu nie było napisane, że to Szczerbatek umiera.
Tak czy inaczej to smutne zakończenie :(

użytkownik usunięty
Papillonka_212

Też się nad tym zastanawiałam :| Chciałam napisać nawet jako temat "Czy Szczerbatek lub Czkawka zginie" ? Przysiegam :) Ale według mnie byłby to za wielki spoiler :P
Wątpię, że Czkawka umrze. Raczej DreamWorks nie zabiłoby głównego bohatera całej opowieści. Szczerbayka też szkoda :( Nawet bardzo :C No ale jak pisałam wcześniej DreamWorks ma jeszcze 3 lata aby przemyślec swoje błędy :{ Na pewno chcą nas nastraszyć :)

Też mam taką nadzieję :) Może jednak nikogo z głównej dwójki bohaterów nie uśmiercą. Choć na pewno byłaby to nowość wśród animacji, wolę jeśli Czkawka i Szczerbatek przeżyją.

użytkownik usunięty
Papillonka_212

Zgadzam się :D

Papillonka_212

Ja natomiast nie mam nic przeciwko ich śmierci...

WielkiMou

To zupełnie tak samo jak ja :D Pomimo, że jestem wielką fanką tej serii, a sam Szczerbatek jest moim ulubieńcem, to chciałabym odczuć takiego ''mocnego kopa'' jakim miałaby być śmierć jednego z tych bohaterów. To byłaby zupełna nowość w świecie animacji - nie pamiętam żadnej ''bajki'', której zwieńczeniem serii miałaby być śmierć głównego bohatera (!). Oczywiście rozumiem przy tym reakcję fanów - główny bohater to postać na prawdę dobrze ''stworzona'', nie wspominając już o jego wspaniałym smoku. Ludzie nie chcą ich śmierci przez przywiązanie i sympatię. Po tym byłby to po prostu koniec ''Jak Wytresować Smoka'' - ewidentnie i raz na zawsze. Bo co? Jak niby kiedyś mogliby zrobić kontynuację? Przede wszystkim - o kim? Ich odejście po prostu odbiera fanom nadzieję na powrót Czkawki i Szczerbusia kiedykolwiek. Byłby to cios w szczególności dla osób, które żyją tym filmem. Nie zmienia to jednak mojego podejścia - chciałabym to zobaczyć. Według mnie film nie tylko byłby na prawdę wzruszający, ale i cała trylogia stałaby się bardziej dojrzała. Oczywiście to tylko moje zdanie i respektuję wszystkich, którzy twierdzą inaczej.

użytkownik usunięty
hasira

Wiesz co.... ty chyba masz rację!! Ciekawie by było ^^ No ale zobaczy się :) (kurcze w mojej głowie smutek i ciekawość :\)

No to by było epickie mimo iż lubie szczerbatka to myśle że zginie, przeciesz muszą to skończyć jakoś.

Dominik_Golas

czytałem scenariusz i smoki niby zaginoł i czy wrócą ? tego dowiemy się w 3 części

ocenił(a) film na 7

Szczerbatek nie zginie. Jest głównym bohaterem ,a główni bohaterowie nigdy nie umierają. No chyba ,że byłby to dramat ,ale to nie jest ten gatunek filmu. A nawet gdyby zginął to nawet gdy by mi się ta część podobała to dam 1 na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones