PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 755
ocen
7,5 10 1 55755
6,5 13
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

stwórzmy petycje do reżysera z prośbą o 4 część!

ocenił(a) film na 8
kubajacak

to się nie uda, trylogia to trylogia, koniec nieunikniony.

orzech96

**Orzech95** nie zgadzam się z tym może powstać 4 część albo to będzie spin-off albo normalna 4 część ale 3 część musi się okazać wielkim hitem , a są duże szanse bo 3 część się wydaje super mega hitem. Ale nic niewiadomo może 4 część postać nawet po 5-10 latach więc...

ocenił(a) film na 9
dawidek_5

Dean DeBlois miał wizję na trylogię, napisał trylogię i zrealizował zamkniętą trylogię. Ewentualne kontynuacje prawdopodobnie powstaną bez jakiegokolwiek udziału oryginalnych twórców.

ocenił(a) film na 9
kubajacak

3 część kończy się w taki sposób, że kontynuacja mogłaby jedynie popsuć przesłanie i dobry smak.
To zamknięta historia.

ocenił(a) film na 10
Fassassin

Można by zrobic np. trylogia oczami Szczerbatka myśli itp. ( to tylko sugestia )

ocenił(a) film na 9
Euzebliusz_Frik

Ile ty masz lat? XD

Fassassin

A Ty co, spodziewasz się tu samych dorosłych? Takie wymyślił rozwiązanie i ma do tego prawo. Może nie czepiajmy się innych rozmówców ani za ich wyobrażenie, ani tym bardziej za wiek. Każdy może się tu wypowiedzieć.

Też jestem przeciwna tworzeniu czwartej części.

kubajacak

Ooooo nie, zdecydowanie nie. Trzecia część zamknęła się w tak idealnym momencie, że próba otworzenia historii na nowo odbyłaby się tylko ze szkodą dla serii. Wiedzieli, że chcą zrobić trylogię, każda część trzymała poziom (w przeciwieństwie do np. Shreka, Epoki Lodowcowej czy Króla Lwa). Mimo że będzie mi tego brakowało, to jednak wolę, żeby nic już więcej nowego nie tworzyli, bo tylko zepsują efekt pięknej całości.

ocenił(a) film na 8
snowdog

"Król Lew" tak na prawdę nie miał kinowej kontynuacji, więc?
Filmu jeszcze nie widziałem ale zakończenia się domyśliłem i nie jestem zeń zadowolony, bo, moim zdaniem, niszczy trochę to, co osiągnięto w poprzednich częściach, a zwłaszcza w pierwszej.

lelen_lis

Co z tego, że nie w kinie, skoro ogólnie powstała?
No trochę niszczy, ale ma swoje dobre uzasadnienie, moim zdaniem słuszne, chociaż też średnio mi się to podoba (a przynajmniej ta część zakończenia, o której (nie)wspominasz).

ocenił(a) film na 8
snowdog

Wiesz, ja nie uznaję tych tzw. kontynuacji klasyków Disneya, które wyszły tylko na VHS, DVD.

kubajacak

Fakt jest taki, że niema httyd z trójką w nazwie....







( trójka jest w polskim tytule, w oryginale zamiast cyfry jest podtytuł The Hidden World)

ocenił(a) film na 3
kubajacak

Po co? Skoro juz przy trzeciej częsci widac bylo, że twórcom brak jakiegokolwoek pomysłu na film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones