PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269746}

Jackass: Świry w akcji 2

Jackass: Number Two
7,0 28 tys. ocen
7,0 10 1 27699
6,4 9 krytyków
Jackass: Świry w akcji 2
powrót do forum filmu Jackass: Świry w akcji 2

który numer

ocenił(a) film na 9

jest według was najlepszy? Mnie położył ten z rakietą, no i fajna była też ta "broda" araba, z resztą cały wkręt z taksówką był odjachany.

ocenił(a) film na 10
Szlifara

mnie najbardziej podobała sie hustawka z bykiem. i to jak knoxville zawiazal sobie oczy, zapalil papierosa a byk wyjebal go w gore

yousta

to jak knoxville zawiązał sobie oczy i zapalił papierosa, uderzył go Jak a nie byk

Szlifara

niektore sceny były słabe z wymuszonym smiechem.ogolnie mi sie podobał.a najlepsza scena dla mnie to taxi łącznie z włosami, ta stara babka, johnny przebrany za dziadka i jeszce bys sie cos znalazło.

ocenił(a) film na 7
nenyaaaa

Mi się podobała piłka lekarska i tor z przeszkodami. A najlepszy był ending. Na koniec zostawili najlepsze numery! ^.^ A! Fajny też był konik z lodu, England i zielona piłka, karate Ryana i Pontiusa, zjazd z opon, Gloria, sztuczne jądra i picie piwa tyłkiem!

Wera_9

w tej części była "kupa" dobrych numerów , ale niewiem dlaczego mnie najbardziej rozśmieszył SKOK NA GRABIE !!! to jest mój numer jeden.

a_r_k

Zdecydowanie taksowkarz. Fajny plakat haha:D

ocenił(a) film na 9
Szlifara

heheee na taksowkarza nie ma mocnych, ale ogolnie to 80% numerow bylo wyje.bane w kosmos;)

Szlifara

to prawda większość akcji była na prawde gites ale mnie najbardziej rozwalił numer z nadmuchiwanym penisem, który walił prosto w morde a w dalszej kolejności to co juz zostało wymienione karuzela z bykiem, ta zielona piłka, zamiana mężów u Bama w domy też była sii za to ze spermą konia było mega obrzydliwe prawie bym sie z hafcił :D

ocenił(a) film na 9
jaca_cool

Mnie powaliła sztuczka z zniknieciem Wee mana, a prawie sie pozygalem jak pil tś sperme, albo zjadł owlosioną kupe.

ocenił(a) film na 6
Yasiu

jak dla mnie to najlepszy byl numer jak johnny sie przebral za dziadka i puscil baka z pudrem:) usmialam sie przy tym jak nigdy:D:D

Susie

mnie najbardziej rozbawiło karate bama :)

ocenił(a) film na 8
Szlifara

Mi się podobało, jak Johnny przebrał się za dziadka, i miał tego sztucznego penisa!!!! A potem polował na niego pies...:)
I jak jeden koleś wąchał "gazy" tego grubasa, i sie porzygał!!!!

ocenił(a) film na 7
Ciuszek

Sztucznego penisa??
To były jajka, jak na mój gust...

Szlifara

Najlepsze zosatwili na koniec....:):):) Ale oni mają nieźle w głowie..heh ... pozdrawiam;*

użytkownik usunięty
Kasiaa__

klejnoty dziadka rules! gdzie mozna kupic takie gadzety? nawet wloski byly na tych obwislych jajkach :)

ocenił(a) film na 9
Szlifara

Dobry był numer z domofonem, gdzie England dostał (tą niespodzianką). To musiało boleć/ koleś był oszołomiony :D

SlodKinoman

taa to z tym domofonem było świetne no i numer z taksowką :D
potem dobre tez bylo jak sobie zrobili zjazd po schodach w domu Bama :D
no i zajebisty Wee Man ktorego wywiało na drugi koniec rzeki :D:D
i oczywiście zamiana męża ;]

ocenił(a) film na 9
Szlifara

numer z taxi wymiata.. xD ;d

kurczak_27

Najlepsze było taxi i "sztuczne włosy" ale jak Chris Pontius wyskoczył z wykopu na chodniku też było mocne ;D

ocenił(a) film na 7
Paulla

film dobry ale mam pytanie,w scenie co te 2 grubasy się wymieniły w łóżku co ten jeden miał na tych plecach? ,wyglądało to jak "gówno"

ocenił(a) film na 9
Szlifara

Taxi i dziadek jak dla mnie the best chociaż stara babcia też wymiatała, rodeo z bykiem i piwna lewatywa też były spoko.

Szlifara

dziadek, babka i koleś srający do domku dla lalek ;P