PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629392}
6,8 75 tys. ocen
6,8 10 1 74596
6,6 18 krytyków
Jack Reacher: Jednym strzałem
powrót do forum filmu Jack Reacher: Jednym strzałem

Tylko Dolph Lundgren by pasowal.

ocenił(a) film na 1
razor1980

Idealnie by pasował, gdyby tylko był z 15 lat młodszy.

CottonCrush

Masz racje cholera zapomnialem o jego wieku :), ale gdyby byl mlodszy, zywcem wyjety z ksiazki.

ocenił(a) film na 6
razor1980

Gdyby mu komputerowo usunęli zmarszczki, nie byłoby problemów.

ocenił(a) film na 7
razor1980

Steve Austin już byłby lepszy niż Cruise.

razor1980

Ale ciało bez głosu i jego akcentu.

ocenił(a) film na 6
razor1980

John Cena. Wiek, ciało, wszystko pasuje.

mr_mat

Wiesz co, ja już tutaj gdzieś napisałem Dolph byłby dobry, a Cena na Far Cry 2, dalsze losy Carvera!

razor1980

Gerard Butler pasuje jeszcze lepiej.

ocenił(a) film na 6
Mistel

Nie ten typ, jeśli już ktoś o tym wzroście (188 cm) to bardziej pasuje tu Colin Fergusson.

razor1980

Ray Stevenson

razor1980

Richard Burgi może?

ocenił(a) film na 6
DeanFord

Odpada. Ma facjatę "zimnego drania, a Jack, choć zimny, draniem na pewno nie jest. No i moim zdaniem ktoś poniżej 188 cm (lub lepiej jeszcze - 190 cm) odpada.

Shiloh

myślę, że cholernie ciężko byłoby teraz znaleźć dobrego aktora o tej posturze... Lundgren, jak najbardziej, ale właśnie... 15 lat temu. A teraz? Josh Holloway? Postura może i dobra, ale jakoś mi nie leży w tej roli. Liam Hemsworth? Gdyby był starszy - kupuje to, ale na razie za bardzo gówniarza ma na twarzy.

DeanFord

Liam Neeson?

ocenił(a) film na 6
DeanFord

On z kolei ma zbyt poczciwą twarz. Moje najlepsze typy to kolejno: Dolph Lundgren, Ray Stevenson i ewentualnie Colin Fergusson.

Shiloh

Ferguson - nie pasuje mi w ogóle. Zupełnie nie tak sobie wyobrażałem Reachera. Mój kolejny typ - Mark Valley. http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BNTkzNTk0MTY4NV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzc0MDk2Nw @@._V1._SY314_CR2,0,214,314_.jpg

DeanFord

albo, po odpowiednio intensywnym treningu, Michael Weatherly

ocenił(a) film na 6
DeanFord

Fergusson ma podobną twarz, budowę ciała i jest umięśniony, ma zaś 40 la, zyli jest zbliżony wiekiem do Jacka Reachera z pierwsze powieści Lee Childa. Dolph Lundgren pasowaby po komputerowym liftingu, więc problemu nie widzę.

Shiloh

Jason Statham choć nie jest za wysoki też by pasował na pewno 100 razy bardziej niż Tom C. Nie mogę go przeboleć bo nie pasuje wcale do tej roli

razor1980

Dużo by wymieniać aktorów. Co nie zmienia faktu, ze w mojej opinii Cruise dupa a nie się nadaje. Ostatnio oglądam serial Impersonalni, bardzo możliwe inspiracje Lee Child'em. Główną role odgrywa Jim Caviezel, według mnie znakomicie by się do tej roli nadawał.

ocenił(a) film na 6
razor1980

Tylko Robert Pattinson <3
Śmiertelnie groźny, napakowany, przystojny, idealny do tej roli!
Zarówno ja i moje koleżanki nie obejrzymy tego filmu jeśli nie zostanie zmieniony aktor !!!one!1jeden!.
P.S. Tak to była groźba, poinformujcie twórców filmu. Dziękuję.

użytkownik usunięty
razor1980

Chris Hemsworth, znamy go tak naprawdę z dwóch bajek a myślę, że świetnie zagrałby Reachera. Ale to takie gdybanie ma teraz tyle sensu... jak film wypali finansowo to już jesteśmy skazani na resztę życia z Reacherem Cruise...

ocenił(a) film na 6

Przypasowałem jeszcze Marka Valley'a (wbrew temu, co napisano na filmwebie ma 188 cm, a z tym przy niewielkiej sztuczce zrobionoby coś, by go trochę "podwyższyć")

ocenił(a) film na 7
razor1980

a Jason Statham?

ocenił(a) film na 7
razor1980

Lundgren oprócz tego, ze jest za stary jest to jeszcze jest imo za słabym aktorem żeby marnować taki materiał na niego - z jego udziałem wyszło by z tego co najwyżej kino akcji klasy B.
Jak dla mnie na chwilę obecną najlepszym kandydatem byłby Ray Stevenson.

ocenił(a) film na 7
lorenzo_2

Z pewnością ktoś wyższy, cruzik to totalna porażka. Widocznie jednak spodobał się Childowi albo komuś z władzy, bo innej mozliwości nie ma.

arcmarek

Do wszystkich zainteresowanych !
Tom Cruise już jakiś czas temu nabył prawa do produkcji od Lee Child'a. Więc nie dziwcie się, że obsadził się w głównej roli. Na "fejsbukowym" profilu pisarza przez długi czas trwała ofensywa fanów Jacka Reachera co mnie absolutnie nie dziwi. Sam jestem wiernym czytelnikiem tejże serii. Niestety ale chyba grubo posmarował pisarzowi bo ten nie ma absolutnie żadnego prawa jeśli chodzi o dobór obsady. Zniszczy całkowicie obraz Jacka swoimi 170 centymetrami ...

razor1980

Ja tam czytając książki, zawsze widziałem Jacka w ciele Liama Neesona. Duży i posępny.

ocenił(a) film na 8
razor1980

Tylko Scott Adkins się nadaje.

ocenił(a) film na 8
lpojar

Ewentualnie The Rock albo Vin Diesel.

razor1980

alexander skarsgard - posępny blondyn, odpowiedna budowa ciała, odpowiedni wzrost - jak dla mnie kandydat w sam raz, powiem szczerze nie wiem czego sie nacpali ludzie odpowiedzialni za obsadzanie ról, ale to musiało byc mocne :)

użytkownik usunięty
sylwuszaa69

Skarsgard - zbyt chudy i niezbyt ciekawy, abrdziej juz pasowalby mi Thomas Jane lub wlasnie - Ray Stevenson , choc czytajac ksiazke myslalam tez Hugh Jackmanie :)