PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 113 995
ocen
6,2 10 1 113995
5,3 11
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

Czytając Inferno jako Brudera wyobrażałem sobie Liev Schreibera a jako Zobrista Benedicta Cumberbatcha.

ocenił(a) film na 3
mateusz19l24

Nawet Brudera usunęli

ocenił(a) film na 5
mateusz19l24

Pominąwszy męskie postaci, Felicity Jones w ogóle się nie popisała. Po aktorce z blisko dwudziestoletnim stażem, spodziewałem się czegoś więcej.
Tekturowy wyraz twarzy, monotonne dialogi, sztuczna i beznamiętna... wygląda jak nadąsana nastolatka. Nawet TH nie wspiął się na wyżyny swoich umiejętności.
Tak naprawdę po wczorajszej premierze pozostały mi w pamięci: Usta FJ (kto z facetów nie zgodzi się że ma świetne?) i retrospekcje TH z inferno (niezłe FXy)..a jeżeli miałbym komuś polecić sam film...to raczej się powstrzymam.

ocenił(a) film na 7
mateusz19l24

jakby Zobrista zagrał Benedict Cumberbatch chyba lepiej by to było :) też mam wyobrażenia bliskie Twoim :)

terminatorek

"Zielonooki chudzielec ". Zaden inny aktor nie przychodzil mi do glowy

ocenił(a) film na 7
mateusz19l24

Powiem Ci że ja tak nie skojarzyłem osobiście, ale po Twojej wypowiedzi pomyślałam nokurde pasuje ! :)
Foster ujdzie, ale Benedykt byłby może lepszą opcja :) dlatego lepiej przeczytac i sobie cos wyobrazić niż ogladać a potem czytac i wyobrażac sobie Fostera :)

ocenił(a) film na 7
terminatorek

troche zagmatwałem, ale mam nadzieje ze kumacie ideeeeee:)

terminatorek

Jestem jeszcze ciekawy czy Zaginiony symbol nakręcą...

mateusz19l24

Po pierwsze Bruder musi być biały. Podczas czytania książki nie wyobrażałem sobie by mógł być ktoś inny niż wysoki, chłodny i beznamiętny biały mężczyzna. Kogoś właśnie takiego jak aktor, którego zasugerowałeś ;)

Soszu

Ogólnie rzecz biorąc to Howard robi te filmy o Langdonie jakby przeczytał tylko streszczenia książek Dana Browna w internecie... Anoły i demony to totalna porażka, 50% to książka a drugie 50% to fantazje reżysera...

mateusz19l24

czytając książkę w wyobraźni widziałam jako Zobrista Cilliana Murphy'ego, ale Benedict Cumberbatch tez by fasował. Bruder na pewno nie ten który zagrał. Ehhh to tylko stwierdzam patrząc na obsadę, która mnie rozczarowała delikatnie, filmu jeszcze nie widziałam i nie wiem czy się skuszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones