PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 114 059
ocen
6,2 10 1 114059
5,3 11
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

BŁĄD

ocenił(a) film na 6

Sienna nie była pielęgniarką! Ona była lekarzem!

ocenił(a) film na 5
ala27

A ona w ogóle faktycznie była lekarką z zawodu? Wydawało mi się, że miała pojęcie o medycznych sprawach (i nie tylko), ale to całe "doktorowanie" było częścią tej całej mistyfikacji.
Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić :)

_HRH_QueenofEverything

mylisz się :) była lekarką. studiowała medycynę w Stanach, wtedy też zetknęła się z Zobristem.
w sumie w książce nie ma nic o jej praktyce, ale nie ma też słowa o tym, że to akurat było kłamstwo.

ocenił(a) film na 5
Darky28

W takim razie dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu :) Książkę czytałam 2 lata temu i już pozapominałam o takich niuansach. To znak, że przed premierą filmu muszę sobie odświeżyć wszystko ;)

_HRH_QueenofEverything

Simms gdy mówi mu o tej całej mistyfikacji wspomina że w szpitalu czekała już na niego Dr. Brooks, więc na serio musiała być lekarzem :P

ocenił(a) film na 6
ala27

Miała również blond perukę z kucykiem!

Majkelina017

Nie dziwię się, Kuce są najlepsze <3

ocenił(a) film na 5
Majkelina017

Czego ona tam nie miała , poza włosami :)

ocenił(a) film na 3
Majkelina017

Bo była łysa, więc nosiła peruki.

użytkownik usunięty
ala27

Ale śmieszkowo, bo w książce miała na pierwsze imię Felicity, potem z niego zrezygnowała a podczas studiowania medycyny dorabiała na scenie. FELICITY Jones będzie odgrywała rolę Sienny Brooks i jest też aktorką (oczywiście) :D

ocenił(a) film na 6

taaa ubaw po pachy...

użytkownik usunięty
ala27

Łahahaha, łahahaha.

ocenił(a) film na 5
ala27

Ja się uśmiałem. Jednak najzabawniejsze jest, że Felicity Jones to nikt inny jak córka Indiana Jones'a.

ocenił(a) film na 6
jarken

:) :) :)

ocenił(a) film na 7
ala27

no toteż przecież w filmie jest.. (?)

ocenił(a) film na 6
Frenchdude

w filmie może i jest (nie wiem, nie oglądałam), ale w opisie na filmwebie nie.

ocenił(a) film na 6
ala27

OK, już zmienili ;)

ocenił(a) film na 8
ala27

Pal licho czy była pielęgniarką czy lekarzem. Była dobrze pierdzielnięta...Kawał suki chcącej wybić całą Planetę...

ocenił(a) film na 6
Jaberwoocky1

w książce nie była taką suką, jaką zrobili w filmie

ocenił(a) film na 8
ala27

Nie czytałem książki :-(... Jeśli w książce jej postać była inna to mamy lekki kwas dotyczący scenariusza . W opisach nie ma mowy że scenariusz był adoptowany więc przekłamania dotyczące głównych bohaterów są nie do przyjęcia . Przyznasz że " panna" Sienna dość jaskrawo została przedstawiona jako babsztyl-- chcący unicestwić 90 % populacji globu ....

ocenił(a) film na 5
Jaberwoocky1

W książce była zagubioną dziewczyną omamioną przez Zobrista. W trakcie okazało się, że przekonała Zobrista żeby złagodził wirusa w ten sposób, że miał jedynie wysterylizować 1/3 ludzkości i ograniczyć reprodukcję (zamiast zabijania). W dodatku w końcowych scenach Sienna próbowała udaremnić wypuszczenie nawet tej łagodnej wersji wirusa, bo zrozumiała że nie tędy droga.

ocenił(a) film na 8
jojoro

No to w filmie strzelili z dupy. Sienna została przedstawiona gorzej niż Zobrist... Tak czy inaczej Inferno to zdecydowanie najgorsza z dotychczasowych ekranizacji ''przygód'' Roberta Langdona. Według mnie najlepszą są ''Anioły i Demony''. Pamiętam jak wyszedłem z kina po seansie --chciałem wracać z żoną do kasy po bilety na następną godzinę :-) . Muzykę z filmu mam do tej pory na swoim smartfonie i słucham w drodze do pracy.....

Jaberwoocky1

W Aniołach i Demonach też konkretnie zmienili scenariusz. Przykładowo w książce wszyscy preferiti zostali zamordowani a w filmie jeden z nich przeżył i został papieżem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yadin

yadin może nie tak ostro. Masz słabe wyobrażenie o kobietach

Zuzanka27

Wiem, ile są warte.

yadin

No chyba nie, skoro masz o nas aż tak niskie mniemanie. Moja nauczycielka powtarzała, że kobieta jest stworzona do wyższych celów

ala27

rozumiem że to najistotniejsza różnica między filmem a książką :>

ala27

ojejciu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones