PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805554}

Impostor

The Hole in the Ground
5,1 9 312
ocen
5,1 10 1 9312
5,7 7
ocen krytyków
Impostor
powrót do forum filmu Impostor

Oglądając scenę w otworze w ziemi miałam wręcz wrażenie, że oglądam ,,Zejście" 2.0., tylko że gorsze i z zupełnie niestrasznymi stworami. Jedna z końcowych scen, gdzie Sarah wraz z Chrisem opuszcza las, jest za to identyczna, jak zakończenie ,,Z lasu" (Irlandczycy muszą lubić drzewa), sam koncept podmiany dziecka na jakąś nieznaną istotę również bliźniaczo podobny do tego filmu. Nie, żeby mi to przeszkadzało, tym bardziej, że oba te filmy zaliczają się do moich ulubionych horrorów, a jak się na kimś wzorować, to na najlepszych. ,,Impostor" był co prawda gorszy od obu z nich, lecz był też debiutem i myślę, że warto wziąć na to poprawkę, gdyż jak na pierwszy film reżysera i scenarzysty jest wręcz wybitny, zwłaszcza od strony technicznej. Zdjęcia bardzo dobre, niektóre zachwycają. Zwiastunem oraz początkiem pretendował niestety do bycia czymś więcej, niż ostatecznie się okazał, lecz nadal nie zamierzam narzekać. Arcydzieło to to na pewno nie jest i raczej nie będzie zaliczać się do mojej czołówki najlepszych filmów tego roku, ale jak najbardziej wart obejrzenia. Polecam, a jeśli ktoś tak jak ja lubi stwory, to tym bardziej. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones