PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794864}

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu?
6,6 22 735
ocen
6,6 10 1 22735
5,5 6
ocen krytyków
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże
powrót do forum filmu I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Jedynka była ciekawa, a ta część jest bardzo przewidywalna i bardzo płytka i do granic politycznie poprawny, przez co film zrobił się nudny. Oczywiście nie zabrakło nachalnie wpychanej ideologii lgbt… [UWAGA spojler] Symbolem płytkości scenariusza - dla mnie - jest „konserwatywny” ojciec, który DOSŁOWNIE za deser sprzedaje swoje ideały i z lekkością akceptuje lesbijski ślub swojej córki… Ze wzruszenia można się popłakać. ;)))

Małe podsumowanie filmu: afgański, muzułmański uchodźca, który wraz z księdzem katolickim przyszedł na ślub dwóch lesbijek. Hehe… Oczyyywiiiścieee…

poni_filmweb

Oj tak. To był niezwykle bolesny moment do oglądania nie tylko dla rasistów, ale też dla homofobów.

poni_filmweb

Jedynka była znacznie lepsza. Gdzieś do 50 minuty było ciekawie. Dwójka nudziła prawie od samego początku.

ocenił(a) film na 5
nd39

jestem bardzo rozczarowana, jedynka bez porównania. tutaj mocno przerysowane, postaci straciły swój pierwotny charakter, żarty płytkie, czekałam na koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones