PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6223}
7,0 43 tys. ocen
7,0 10 1 42906
6,9 14 krytyków
Hot Shots
powrót do forum filmu Hot Shots!

BEZNADZIEJA!!!!

ocenił(a) film na 1

nigdy nie oglądałem jak głupiego filmu 1/10

michal1308

Domyślam się, że jest to związane z Twoim wiekiem. Podrośniesz - zrozumiesz.

ocenił(a) film na 1
jim_k

Jak lubicie takie żałosne komedie w stylu; Naga broń czy Akademia policyjna to film dla was!

michal1308

maciasie1308 hot shots! to zajebisty klasyk jak mozesz pisac ze to beznadzieja???widac ze nie zansz sie na kinie i oglądasz tandetne filmy z marlonem brando pacinem lub głupim de niro:p prawdziwe kino to kosmiczne jaja, akademia policyjna czy akademia policyjna 2!!!!!spadaj leszczu jak masz pisac takie komentarze

ocenił(a) film na 10
michal1308

Z takimi dziećmi nie ma co chłopaki rozmawiać. To jest ponadczasowy humor, tylko trzeba trochę do niego dojrzeć, a jemu chyba trochę brakuje do dorosłości. 1/10 to dla Ciebie.

ocenił(a) film na 9
michal1308

Mało w życiu ogladałeś...

ocenił(a) film na 1
Zabor85

Mnie tez film nie przypadl do gustu, przestalem ogladac w polowie.Wole powazniejsze kino a ty majewski666 odwal sie od Pacina i De Nira!!!

ocenił(a) film na 10
gery17

no kurwa, to to że ja wole horrory to mam oceniać komedie na 2 czy 4, bo wole horrory?? Co ty chrzanisz? Kino poważne nie ma nic do tego. Ja lubie wszystkie gatunki, no prawie. Ale bezprzecznie Hot Shots! i inne filmy Abrahmsa i Zuckerów to najlepsze i ponadczasowe komedie jakie powstały. Trzeba mieć naprawdę beznadziejny gust, żeby powiedzieć, że to słabe jest. To jaka komedia w takim absurdalnym stylu jest w takim razie świetna?

użytkownik usunięty
michal1308

Wychowałem się na tym filmie, jest to chyba najlepsza komedia tego typu jaką w życiu widziałem. Jak już ktoś napisał dorośniesz zrozumiesz, a chwilowo robisz z siebie poważnego. Pozdrawiam

PS : Uwielbiam horrory, ale nie tylko.

ocenił(a) film na 1

Według mnie to humor na kiepskim poziomie , ten film jest bardziej żałosny niż śmieszny!A wiek nie jest tutaj przyczyną:)

ocenił(a) film na 1

Lubie np. polskie komedie typu Chłopaki nie płaczą czy Seksmisja a ten rodzaj komedii jakim jest Hot Shots mnie poprostu irytuje

gery17

Hot Shots?
Nigdy nie widziałem głupszego filmu, beznadzieja

Autor tematu ma racje i w pełni go popieram
podrośniesz - zrozumiesz, a ja się pytam co? Co zrozumiesz?

Pozdrawiam wszystkich

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
michal1308

Wg mnie, aby być kinomanem, że o dobrym koneserze kina nie wspomnę, trzeba maczać paluchy we wszystkich, osobno doceniać jak gnoić wartość danego gatunku, a przede wszystkim mieć dystans do wszyskiego. Jeśli się go nie ma, to napewno nie zrozumie się komediowej sztuki jaką jest bez wapienia grupa ZAZ i jej znakomite produkcje z lat 80-tych i wczesnych 90-tych. To bardziej intelgentne parodie niż mogłoby się wydawać. U ZAZ w tle widać żołnierzy, którzy spokojnie maszerują, ale już za kilka sekund będą tańczyć w kułeczku, czego możemy nie zauważyć zajęci wysłuchiwaniem steku głupot wypowiadanych z pełną powagą przez Lloyda Bridgesa. W wytwornej uliczce w tle biega sobie żyrafa z lwem (a żeby było ciekawie jej obecność jest nawet sensownie wyjaśniona) - patrz Naga Broń 2 1/2 itd.
Komedie ZAZ to bardzo dobre amerykańskie komediowe kino. Oczywiście porównywanie humoru z francuskim czy angielskim, jest grubo nie na miejscu, ale odpowiedni dystans i filmowa ciekawość potrafi zjeść każdy klimat dobrej komedii.
"Hot Shots" czy seria "Nagiej Broni" to klasyka, tak samo jak "Ojciec Chrzestny" - a klasyce szcunek się należy. Bo spoglądając trzeźwym okiem dzisiaj, na ten szacunek sobei zwyczajnie zasłużyła.
A jak ktoś wchodzi na filmweb i pisze "chujowy film" no to tylko pogratulować dobrego wychowania, zero jakiejkolwiek argumentacji - innymi słowy co robi na serwizie filmowym człowiek, któremu obce jest pojęcie - filmowa iluzja?

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
akira894

Nie mówie tu że nie podoba mi się grupa ZAZ tylko ten jeden film.Może go nie rozumiem ale obejrzałem jej produkcje i nie wydają mi się złe.Chodzi tutaj o dokładnie ten film który mi się nie podoba.Może to kwestia niezrozumienia ale inne filmy tej produkcji rozumiem więc nie wiem co jest przyczyną.Może to klasyka i szacunek się należy ale jak beznadziejny film a ktoś na mnie wrzuca to używam ostrzejszych słów!
Jeżeli uważacie ten film za arcydzieło to napiszcie mi dlaczego?

michal1308


niewiem o co ci chodzi koleś, film był wyjebutny, chyba nie obejrzałem całego ale pamiętam bardzo dobrze początek, jak lałem się bez przerwy dobre 10 minut ;) dzisiaj obejrze go sobie w całości ;) dla mnie ten film ma mnóstwo odjazdowych scen i co najważniejsze ma także fabułe w przeciwieństwie do takich pseudoparodii jak disaster movie.

rpd0

ehh kurwa, normalnie nie moge jak czytam twoje komenty, humor na kiepskim poziomie? żałosne filmny jak naga broń i akademia policyjna? masz podnietke dziecino bo ty lubisz tylko powazne filmy z deniro i pacino w roli glównej? - obejrzyj sobie DISASTER MOVIE - TOTALNY KATAKLIZM (i jestem zajebiście ciekawy jaką ocene byś mu wystawil, skoro dla HT dałeś 1) bo może wtedy docenisz wartośc jaką niesie hot shots, takich filmów się już niestety nie produkuje, teraz są same powtarzane milion razy gagi, przy których nie chce sie nawet otwierać gęby żeby się śmiać

rpd0

i jeszcze jedno - myślisz że jak wstawisz w avatar aktora z taxidrivera czy ojca chrzestnego to ludzie powiedzą 'on sie zna na kinie!' i cie nie zgnoją? BŁĄD, BŁĄD I JESZCZE RAZ BŁĄD! bo zaprzeczasz samemu sobie, tak zamotałeś się w pętli własnego idiotyzmu że raczej większym idiotyzmem będzie kiedy teraz zaczniesz sie bronić ALBO WYPIERAĆ tego wszystkiego. nadal nie wiesz o czym ja mówie, no to patrz:

''Według mnie to humor na kiepskim poziomie , ten film jest bardziej żałosny niż śmieszny!A WIEK NIE JEST TUTAJ PRZYCZYNĄ''

a później piszesz:

''Nie mówie tu że nie podoba mi się grupa ZAZ tylko ten jeden film. MOŻE GO NIE ROZUMIEM ale obejrzałem jej produkcje i nie wydają mi się złe. Chodzi tutaj o dokładnie ten film który mi się nie podoba. MOŻE TO KWESTIA NIEROZUMIENIA ale inne filmy tej produkcji rozumiem więc nie wiem co jest przyczyną''

już pomijam to że ten drugi post to takie masło maślane - a do tego śmierdzące bo przeterminowane.

akira świetnie to podsumował - brawa dla tego pana

ocenił(a) film na 8
michal1308

Człowieku, masz prawo do własnego zdania. Każdy ma inny gust i nie ma co dyskutować. Jednak pisanie, że film jest "chujowy" świadczy tylko o tym jak bardzo niedojrzały jesteś - "ktoś na mnie wrzuca to używam ostrzejszych słów!" - jeśli ktoś na Ciebie "wrzuca" to Ty piszesz, że film jest "chujowy"? Chyba czegoś tu nie rozumiem, bo chyba powinieneś się w tym wypadku odnieść do tej osoby a nie do filmu jeszcze na dodatek w tak wulgarny i żałosny sposób.
Nie ukrywam, że wystawienie temu filmowi oceny 1/10 również mnie bulwersuje, bo za samo aktorstwo i pomysł powinno być więcej, ale cóż masz prawo do tego by ocenić jak Ci się podoba, chociaż będę się upierał, że wystawienie temu filmowi 1 to zbrodnia...

Jeszcze jedno, jeśli masz własne zdanie to się go trzymaj, a nie jak chorągiewka na wietrze co chwilkę piszesz co innego, bo próbując się (chyba) wybronić, pogrążasz się w absurdach własnych wypowiedzi. Przeczytaj Twoje dwa cytaty i zastanów się nad tym co piszesz:


"Jak lubicie takie żałosne komedie w stylu; Naga broń czy Akademia policyjna to film dla was!"
"Nie mówie tu że nie podoba mi się grupa ZAZ tylko ten jeden film"

gery17

irytujace jest to, ze przyznales ponad 300 filmom ocene '10' a tylko hot shots dostalo '1', widac potrafisz oceniac filmy :)

michal1308

nigdy nie czytałem tak głupiego komentarza 0,00000000001/100

ocenił(a) film na 1
michal1308

Myslę że masz 100% rację.Ten film powstał chyba tylko po to żeby mieć do czego odnieść pojęcie kiczu...bo to nawet nie jest komercja.Dałem mu 1/10 bo nie można mniej moim zdaniem oscyluje wokół 0,0000000001/10

ocenił(a) film na 7
Anusiak

Ale ty głupi jesteś, wiesz?

michal1308

Jeżeli nie podoba ci się ten film, znaczy że nie trawisz humoru absurdalnego, czyli także nagiej broni, strasznych filmów czy innych tego typu produkcji. Zatem nie rozumiem po co w ogóle zabrałeś się za jego oglądanie, jeżeli ja nie przepadam za komediami romantycznymi, to nie odpalam jakiegokolwiek wysokobudżetowego dzieła naszych rodaków o tej tematyce, by po 10 minutach czym prędzej wejść na filmweb i obrażać film (i jego fanów przy okazji), na którego temat prawdę mówiąc nie mam pojęcia.
Fakt faktem, nie rozumiem jak tego typ humoru może się nie podobać, może rzeczywiście za kilka lat oglądając go po raz kolejny porządnie się uśmiejesz.

pacio6

Jesteś Michałek za młody albo i za stary na ten film! Albo już za dużo widziałeś!

pacio6

Może autor nie wiedział, że jest to akurat taki typ komedii, bo przecież na filmweb nie ma takiego gatunku jak komedia absurdalna. ;>

michal1308

Można różne rzeczy o tym filmie mówić. Nie nazwałabym tego arcydziełem. Potrafię jakoś zrozumieć, że ktoś cierpi na brak poczucia humoru i nic go nie śmieszy, ale nawet taka osoba nie może nie docenić pomysłów, jakie tu zostały wdrożone. Ostatnim słowem, jakim można je nazwać, jest "głupie". Trzeba mieć mózg, żeby tak bezbłędnie wyłapać wszelkie schematy, mniej i bardziej zjechane, i w tak zgrabny i błyskotliwy sposób je sparodiować. Zdecydowanie bliżej temu do geniuszu niż głupoty. Nie mam wątpliwości, że film jest niezły, może nawet dobry. Ale jak ktoś pisze, że jest beznadziejny... No cóż, dziwię się.

michal1308

Ja myślę, że złe oceny filmów będących parodiami wynikają z tego, że ktoś po prostu nie widział oryginalnych filmów, które są parodiowane i dlatego nie rozumie żartów zawartych w tychże parodiach. Albo uwielbia parodiowane filmy na tyle, że nie lubi lub nie potrafi się zdystansować jak ktoś się z nich wyśmiewa.

ocenił(a) film na 3
Cartmenez

Patrz, ja widziałem parodiowane filmy i nie jestem ich wielbicielem ( wyłączając Tańczącego z Wilkami). Paradoksalnie gagi z filmu Costnera, moim zdaniem były jednymi z lepszych. Twoja teoria wiec (przynajmniej w moim wypadku) się nie sprawdza. Coz, Hot Shots raczej nie dla mnie, wiec dwójkę sobie podaruje..

ocenił(a) film na 7
michal1308

no to juz wiesz ze po parodie komediowe nie masz co siegac :D