PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395595}
6,1 19 tys. ocen
6,1 10 1 18553
3,0 3 krytyków
Horsemen Jeźdźcy Apokalipsy
powrót do forum filmu Horsemen - Jeźdźcy Apokalipsy

jednak po obejrzeniu pozostaje pewien niesmak.Niby wszystko jest OK a jednak czegoś brakuje.Sami jednak oceńcie.Daje mocne 6

abraxas99

Brakuje tajemniczości przede wszystkim. Domyśliłem się, że ta dziołszka ma coś wspólnego z tym morderstwem, zanim pokazała mu woreczek na spacerze. A o tym kto jest ostatnim jeźdźcem, domyśliłem się po bodajże 50 minutach, może trochę wcześniej. Film przewidywalny jak żaden inny.
Ale mysle, że na 6 zasługuje, chociaż sam motyw z jeźdźcami apokalipsy można było zrobić o wiele lepiej i ciekawiej.

ocenił(a) film na 6
kaczor54

Taki dobry że zjadłem kolacje i o nim zapomniałem.

ocenił(a) film na 5
abraxas99

Trudno mi oceniać film, ktory właściwie nie był zły, ale do gatunków, które preferuję na pewno nie należy.
Podobał mi się motyw z Jeźdźcami Apokalipsy, chociaż "mądrości" jakie towarzyszyły jej interpretacji (np. podczas wizyty u księdza) były wręcz żenujące - no cóż... najwyraźniej masowemu odbiorcy do szczęścia wystarczy kilka nieortodoksyjnych religijnych kwestii.
Ale jak już pisałam, nie było tak źle, przeżyłam i nie przeklęłam reżysera :)
Daję mu 5/10, co wbrew pozorom jest całkiem dobrą oceną.

ocenił(a) film na 3
abraxas99

A mogłby mi ktoś powiedziec czy ten syn przeżył??

ocenił(a) film na 5
Requiem

Oglądałam zapewne tę samą końcówkę, więc wiem tyle samo co i ty :P Biorąc jednak pod uwagę nie tyle ostatnie słowa ojca, ile fakt, że w amerykańskich produkcjach dzieci zazwyczaj nie giną, możemy śmiało stwierdzić, że przeżył.
Czyli ma równo przesrane, bo skończy albo w więzieniu albo w psychiatryku. Jakby nie patrzeć - nieciekawie.

ocenił(a) film na 3
vonGrunewald

No nieciekawie ma :), dzięki, ze jako jedyna mi odpowiedziałas :)