PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=522}

Herkules

Hercules
7,6 125 tys. ocen
7,6 10 1 125238
7,3 19 krytyków
Herkules
powrót do forum filmu Herkules

mistrzostwooo

ocenił(a) film na 10

szczerzę chciałbym powiedzieć że jest to najlepsza animacja, jaką udało mi się w życiu obejrzeć... a obejrzałem dużo:)
kto jest ze mną?

użytkownik usunięty
pasikk

Ja :) Wg mnie Herkules to jedna z najlepszych animacji Disneya :) Trochę lat już mam, ale dalej od czasu do czasu oglądam :]

ocenił(a) film na 10
pasikk

najlepsza nie.najlepszy jest król lew i tego nic nigdy nie zmieni.moją ukochaną jest Tarzan ale Herkules też bardzo wysoko.

japieprze

To niebezpieczny grunt wśród fanów Disney'a, ale i ja uważam, że Lion King najlepszy ;)
[Też kocham Tarzana :P] Hercules bardzo dobry, ale w dzieciństwie nie oglądałam go zbyt często (z powodu braku kasety z tym filmem), więc za mało na sentyment, który - nie oszukujmy się - decyduje o tym, które z dzieł Walta D. kochamy najbardziej ;)

green_gherkin

Herkules był pierwszą bajką Disney'a jaką obejrzałam, także dla mnie Herkules jest najlepszy. ! ;) Ale tylko pod względem pełnometrażówek.Bo tak to najlepszy jest Kubuś Puchatek ;]

Leighton

U mnie też na pierwszym Król lew, ale Herkules jest na drugim. Mam do tych bajek sentyment ;). "Herkuesa" miałam nawet grę na ps 1;)

Kitsune41

U mnie jest na odwrót;d Król Lew na drugim a Herki na pierwszym.

ocenił(a) film na 10
pasikk

Dla mnie Herkules nr. 1 i nic tego nie zmieni, sentyment nie pozwoli mi inaczej, a na drugim oczywiście Król Lew :) a jeszcze Alladyn jako miejsce nr. 3 gdyż zawsze się z nim utożsamiałem. Fani Disneya są w deche ;)

ocenił(a) film na 10
wachosky

To mój ulubiony film.
Nie, nie ulubiona bajka, nie ulubiony film animowany, ale ulubiony FILM w ogóle, spośród wszystkich.
I od razu odpieram ewentualne docinki - nie, nie jestem dzieciakiem. Mam 23 lata. Cóż na to poradzę, że bezgranicznie mnie zachwyca arcydzieło Muskera i Clementsa? To co, że to animacja? To jakaś wada?
"Herkules" rządzi!!!!!!!