PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542409}
6,6 27 tys. ocen
6,6 10 1 26896
6,6 5 krytyków
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
powrót do forum filmu Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

właśnie wróciłam z kina i jestem zachwycona tym filmem, popłakałam się ze śmiechu , niektóre sceny są rozbrajające i idealnie przerysowane :) doskonałe kino na lato :)

ocenił(a) film na 8
konefka76

Potwierdzam. Przed chwilą wróciłam z pokazu przedpremierowego. Cała sala dosłownie rżała ze śmiechu. Dobry film :)

ocenił(a) film na 8
amadzia_89

a ja nie wróciłam, tylko wróciłem, ale też polecam :)

konefka76

Zgadzam się. Ten film jest rewelacyjny.
Amerykanie powinni obejrzeć i się nauczyć, jak robić porządne komedie.
Scena z widelcem mnie rozłożyła, zresztą tak samo jak "usypianie" przyjaciółki głównej bohaterki.
Salwę śmiechu i łzy radości w oczach wywołał "Miroslav" "naprawiający" klimatyzację. Ech, ten jego piękny polski akcent :D
Tak sobie myślałem, że francuzi kiedyś się zemszczą za polskiego hydraulika, ale nie wiedziałem że to będzie w tak rozbrajający sposób :]
Bardzo rzadko oceniam komedie - tym razem daję bardzo solidne i zasłużone 8/10.

gherbid

W pełni się zgadzam z gherbid, choć mnie bardziej rozbawiło, ja kMelani odpowiedzieła po włosku właścicielowi restauracji, czy Alex jużją przeleciał ( a alex nie zrozumiał) fajnie nagięte reguły gatunku, świetny, zabanywny, nie głupkowaty scenariusz i ta francuskość!

ocenił(a) film na 8
luza

jak na kobietę nie jestem fanką komedii romantycznych, ale ta jest urzekająca i zabawna (nietypowa kreacja głównej bohaterki, zresztą odtwórczyni roli też nietypowa;p za Vanesse napewno punkt wyżej) 8/10