PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474465}

Hannah Montana. Film

Hannah Montana: The Movie
5,5 35 tys. ocen
5,5 10 1 34636
2,2 6 krytyków
Hannah Montana. Film
powrót do forum filmu Hannah Montana. Film

Strata czasu .... totalne gówno i syf nie polecam!!!

ocenił(a) film na 10
platinetzzz

elo jak to otworzyć żeby obejrzeć ?
bede wdzieczna

platinetzzz

Zgadzam się z założycielem tematu. Ten film to kompletne nieporozumienie.
Szkoda czasu na takie pierdoły.

maxior

Zgadzam się z założycielem tematu..... Wstydzę się że byłam na tym w kinie.... Ma ochotę się zapieprzyć za te stracone 20 zł :/

maxior

Zgadzam się z założycielem tematu..... Wstydzę się że byłam na tym w kinie.... Ma ochotę się zapieprzyć za te stracone 20 zł :/

ocenił(a) film na 10
platinetzzz

Uważam że ktoś kto mniej wiecej nie znał tematyki tego serialu to tym bardziej nie zrozumiał filmu i dlatego uważacie że film jest dnem. Moim zdaniem jest bardzo dobrze nakręcony. No i fakt że dla nastolatków.

martek0704

JA znam tematyke serialu... Widziałam dość dużo odcinków u kuzynki... Serial mi się nie podobał i chciałam sprawdzić czy z filmem będzie inaczej, jednak było równie źle jak z serialem....

platinetzzz

Z ciekawości próbowałam to obejrzeć, naprawdę. Wytrzymałam jakieś 40 minut i już więcej nie mogłam.

Nie rozumiem tego całego szału na Hannę Montanę. Nie wiem, jak można zachwycać się czymś tak... pustym.

ocenił(a) film na 8
platinetzzz

Moglibyście przestać zakładać tak żałosne tematy . Mi osobiście film bardzo się podoba za jego nastrój , humor i emocje , które mu towarzyszą . Żal mi wszystkich anty fanów Hanny Montany , którzy albo w ogóle nie oglądali ani filmu ani serialu albo po prostu chcą się popisać .

bongusia

A może to ty mogłabyś przestać pisać tak żałosne posty? ;)

Nie zabronisz ludziom wyrażania swojej opinii. Raczej przyzwyczaj się do tego, że nie każdy musi mieć taki sam gust, jak ty.

bongusia

Własnie... :/ Ja znam i bardzo dobrze serial i fim... i dla mnie to i to to jakieś shity XXI wieku...

ocenił(a) film na 1
beeti95

A wiek się ledwo zaczął!!!!!!!!! :(

Lwie_Serce

No właśnie :/ Jak takie gów*na są na początku wieku, to strach pomyśleć co będzie pod koniec :/

beeti95

Nie będzie tak źle! W 2012 koniec świata, więc może nie powstanie zbyt wiele gniotów do tego czasu :D

ocenił(a) film na 1
Purslane

Trochę mi się nie chce tak wcześnie śpiewać z św. Piotrem, A CO JAK CYRUS I STWORZENIA DO NIEJ PODOBNE PÓJDĄ ZA NAMI??????????

Lwie_Serce

Nie pójdą, przecież Bóg musi mieć dobry gust! :)

Purslane

Hehee Ja tam zbytnio nie wierze w koniec świata :P Sle chyba wolałabym ten koniec świata niż doczekać gorszych shitów niż to ( nie wiem czy to możliwe, aby stworzyć coś gorszego od tego :P)

ocenił(a) film na 1
beeti95

Słuchaj 20 lat temu nie przyszło by im do głowy że może powstać coś takiego jak HM więc na 101% wymyślą coś głubszego.

Lwie_Serce

Nom :P Napewno będą jeszcze większe gópwna... Disney coraz gorszy się staje, a kiedyś takie fajne były te bajki disneya...

ocenił(a) film na 1
bongusia

Czy to że tobie się podobał znaczy że wszystkim ma się podobać ? Ps. MI wręcz przeciwnie ... żal mi "wshystkich" maniaków (albo maniaczek) tego płytkiego serialu.

ocenił(a) film na 4
platinetzzz

Obejrzałam ten film mając nadzieję, że będzie lepszy od serialu (bo ta zazwyczaj bywa). Niestety się zawiodłam...

ocenił(a) film na 1
LoveLucas9613

Tylko fanatycy Cyrus się nie zawiedli. CZEMU JEJ NIE MOŻE NIKT ZROBIĆ SPRAWY SĄDOWEJ JAK BIEDNEMU JACKSONOWI (mickeal nie ten od hanny).

ocenił(a) film na 8
Lwie_Serce

Nie rozumiem tej waszej głupkowatej dyskusji .Jak można w temacie o filmie Hannah Montana , wyjeżdżać z teksami o końcu świata i kretyńskiej dacie 2012 . Dalej ktoś napisał , że spodziewał się czegoś lepszego po filmie niż serial . Przecież ten film jest zupełnie inny . Czy chociaż raz w serialu zagłębiali się bardziej emocjonalnie w sprawę śmierci matki Miley , nie . A w filmie widzimy jak Miley bardzo ją kocha i zawsze to ona pomaga jej poradzić sobie na scenie . A więc na podsumowanie serial jest lekkie przyjemnie i jest tylko po to , żeby poprawić komuś nastrój . A film pokazuje wiele emocji , przeżyć i trudności Miley , które towarzysza jej zarówno kiedy jest Hanną ,jak i kiedy jest zwykłą dziewczyną . I moglibyście nie wyjeżdżać z tekstem - Nie pójdą, przecież Bóg musi mieć dobry gust! :) Skąd wiecie , jaki gust ma Bóg . I nie obrażajcie Miley Cyrus , przecież tak na prawdę ani jaj nie znam , ani wy

ocenił(a) film na 8
bongusia

Albo gatki A CO JAK CYRUS I STWORZENIA DO NIEJ PODOBNE PÓJDĄ ZA NAMI?????????? , czy wy w ogóle zastanawiacie się nad tym , co piszecie . Skąd wiecie kogo Bóg wpuszcza do Nieba i jeszcze raz napiszę NIE ZNACIE WCALE MILEY CYRUS , WIĘC JAK MOŻECIE JĄ OCENIAĆ

bongusia

Po pierwsze, obejrzałam dość spory kawałek filmu i nie dopatrzyłam się ŻADNYCH emocji, poza jedną - "To Hannah Montana, widzę ją, zaraz się chyba zabiję!"

Po drugie, naucz się dostrzegać coś takiego, jak ironia i sarkazm ;)

Po trzecie, ty też nie znasz Miley Cyrus, więc opanuj się z tymi moralizatorskimi hasłami. Nie wiesz, jaka ona jest, a wielbisz ją nad życie. I nie zabraniaj innym mieć odmienne zdanie od twojego ;)

Purslane

No właśnie :/ Widziałam że prędzej czy później jakaś fanka się odezwie :P

ocenił(a) film na 8
beeti95

Po pierwsze nie mówię , że Miley Cyrus jest świetna bo jej nie znam i nie chcę jej obrażać i wy też jej nie znacie . A po drugie odzywam się nie tylko dlatego , że lubię film i jej piosenki , ale dlatego , że wypisujecie tutaj jakieś śmieszne i nie mające żadnego sensu rzeczy , o których wspomniałem powyżej .

bongusia

A my nie lubimy ani jej filmu, ani jej piosenek.

ocenił(a) film na 6
Purslane

i kogo to obchodzi??????

ocenił(a) film na 6
bongusia

całkowicie się zgadzam z bongusią.

trixon1

Kogo to obchodzi?? To jest forum filmowe i możemy wyrazić swoją opinię na temAt filmów!!

beeti95

zwłaszcza , że to gniot