PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 87 089
ocen
5,9 10 1 87089
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Forum RoTS w liczbach

ocenił(a) film na 10

Stworzyłem jeden temat na forum dotyczący głosów Jedi, które pojawiają się w filmie (w ramach ciekawostki) oraz drugi, w którym wyśmiałem krytyków tego filmu. Chciałem zwrócić uwagę na fakt, że krytyka jest nadmuchana, przez pseudo-krytyków, hejterów i trolli. Bo takie odniosłem wrażenie, przeglądając forum. Ale oczywistym jest, że ja powiem swoje - oni swoje :) W końcu to tylko "moje wrażenie", fanboja, prowokatora, łykającego jak pelikan wszystko co Disney wyprodukuje, z klapkami na oczach, nie dającemu sobie przetłumaczyć, że film jest zuy.
Więc , tak - Jestem no-lifem, fanbojem i opłaconym przez Disneya obrońcom (potrzebuje obrony?) tego filmu, więc otwarłem Micro$of Excel i przejrzałem całe forum, temat po temacie iksdexD. Z wrażeniem można się kłócić, ale z liczbami i faktami już nie. Więc dla potomnych:
26 grudnia anno domina 2019. Pisząc ten temat, aktualnie w bazie forum figuruje 519 tematów dotyczących filmu (przynajmniej z założenia).
Na początek chciałbym przyznać nagrody specjalne dla użyszkodników:
CezarzOLX - 12 założonych tematów - OCENA 1
DarekSith - 10 tematów - OCENA 5
WhiteDemon - 8 tematów - OCENA 1
nawieczor - 8 tematów - OCENA 3
cleo4 - 7 tematów (brak widocznej oceny, sądząc po wypocinach OCENA 1)
Rinzler - 6 tematów - OCENA 1

BRAK użytkownika, który założyłby więcej niż 5 tematów - POZYTYWNIE oceniając film. WNIOSEK? haters gonna hate!
Pomijam już dyskuje wewnątrz tematów. Tam to dopiero się dzieje!

Ranking OCEN osób zakładających tematy (bez powtórek :))

Ocena 5 - 37 ocen
Ocena 8 - 27 ocen
Ocena 7 - 26 ocen
Ocena 6 - 23 ocen
Ocena 9 oraz 3 - 20 ocen
Ocena 1 - 19 ocen
Ocena 10 - 17 ocen
Ocena 4 - 16 ocen
Ocena 2 - 10 ocen
*

Wnioski, wyciągnijcie sami.
I żeby zaraz ktoś nie przywalił mi, że bronię filmu xD Nie bronię filmu, ostatecznie rozprawiam się z nadmuchaną krytyką filmu i ćwierćinteligentami krytykami, którzy myślą, że jak założą 10 negatywnych tematów to oszukają społeczeństwo. I see you.
I owszem, można i założyć 20 tematów, jeśli w każdym rzeczowo porusza się różne wątki, problemy, aspekty filmu. Nikomu nie bronię :) Ale dziwnym zbiegiem okolicznośći, najwięcej do powiedzenia mają hejterzy. To forum wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby na użytkowników nałożono limit np. do 2 tematów na film :)

*możliwy mały margines błędu (excel się nie myli, ale ludzkie oko owszem).

ocenił(a) film na 1
vodac

Me wnioski:
Abstrahując od kompletnego bagatelizowania przez ciebie opinii innej od twojej - stąd wszędzie węszenie trolli, hejterów, pseudomoto, nakładanie ograniczeń - do tej pory nie przeszło ci przez myśl, że najwięcej powstaje tematów krytycznych bo film powszechnie jest uważany za nieudany i ma mnóstwo problemów? Bo w opozycji do tego pozostaje nam czytanie, że była fajna akcja i że się ktoś dobrze bawił. I to chyba tyle w kwestii obrony tego filmu xd
No i właśnie, możesz się pysznić cyferkami kto ile, ale treści już nie przegadasz :P Bo nijak rozprawiasz się z krytyką, tylko wklepujesz liczby do excela, licząc, że za ironiczny ton i pseudo-logiczne korelacje ktoś uzna te wypociny za "rozprawianie się", "masakrowanie", "oranie", [wstaw inny chwytliwy slogan z tabloidu] :D
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
YodaRozpruwacz

Podstawowa manipulacja @vodak polega na porównaniu ilości postów i oceny filmu.

Napisałem jak to @vodak pilnie policzył 7 postów z czego 6 przed premierą filmu.
7 my post dotyczył właśnie vodaka i jego kolegów piszących hejt na fanów SW.

Więc ilość postów pisanych od paru lat na tym forum nie ma żadnego związku z oceną filmu raczej z przyjaznym zainteresowaniem etapów produkcji i postprodukcji i śledzeniem nowinek.
A że końcowy produkt wiodącej korporacji Disney, to guano, no tego to nikt się przecież nie mógł spodziewać...
( ͡° ͜ʖ ͡°)

vodac

Niczego by to nie zmieniło, bo wtedy włazili by do wszystkich wątków i pisali jakie to guano i neomarksizm :D

vodac

zawsze tak jest, ze niezadowoleni sa najglosniejsi i najbardziej widoczni ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones