PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 770
ocen
6,8 10 1 149770
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Lando Calrissian

ocenił(a) film na 8

A ja się pytam co z Lando Calrissianem ???

ocenił(a) film na 8
HajDziki

może gdzieś zdech

ocenił(a) film na 7
HajDziki

Billy Dee Williams był zainteresowany powrotem do roli (podkłada zresztą głos swojej postaci w "Star Wars: Rebels". Lawrence Kasdan odpowiedział, że nie ma miejsca dla Calrissiana w części VII ale wątek jego postaci nie został zakończony więc kto wie czy nie wróci później.

ocenił(a) film na 10
Pablo_46

Jeśli Gugu Mbatha Raw faktycznie zagra jego córkę to być może to mieli na myśli z niezakończonym wątkiem ;)

ocenił(a) film na 7
czmieli

Ja chętnie bym go jeszcze zobaczył :)

ocenił(a) film na 7
HajDziki

Finn, I'm Your father...

ledu88

cóż to morze być

ocenił(a) film na 7
Lolel14

*może

ocenił(a) film na 8
Lolel14

Może Morze Bałtyckie?

Lolel14

Nie bo było by to żałosne. Każdy czarny musi od razu być spokrewniony z drugim?

ocenił(a) film na 5
TheBlur

Pewnie, że nie musi!
Ale to na pewno wnuk Mace Windu

użytkownik usunięty
TheBlur

Oczywiście, przecież "wszyscy w StarWars są jedną wielką rodziną" :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
ledu88

Dobre!

HajDziki

A ja odpowiadam:
https://www.youtube.com/watch?v=RAA1xgTTw9w

ocenił(a) film na 9
HajDziki

Może zapił sprawę???

ocenił(a) film na 8
HajDziki

Ponoc ma sie pojawic,.a dlatego bo Fin to jego syn ktorego zabral porzadek"nowy porzadek"

ocenił(a) film na 9
Eddy7

No przecie! Bo przecie bez powiązań rodzinnych nigdzie się nie zajdzie i nic nie osiągnie - takie życiowe przesłanie dla młodzieży. A mówią, że to fantastyka ...

HajDziki

Znamy już obsadę i nie ma w niej Lando :(

użytkownik usunięty
Imitation

szkoda lubiłem tego gościa :(

Kurde ja też, tym bardziej, że aktor chciał wrócić do swojej roli. Przykre :(

cloe4

moze powróci zeby zając miesce hana solo chociaz han moze przezyl i odszuka lando moze luke bedzie szukal lando .hana.

ocenił(a) film na 3
HajDziki

Wróci w VIII. Pamiętacie jak Maz wspomniała o nim w restauracji i o oczach, które poznała? Dodatkowo wspomniała o tym, że znalazła ten miecz w mieście w chmurach. Wydaje się niemal pewne, że zobaczymy Lando w VIII części.

ocenił(a) film na 8
Indy_6

O oczach to chodzi o to że widziała w nim konkretne emocje a nie innego człowieka.

Indy_6

Nie mówiła ani o Lando ani o mieście w chmurach.

ocenił(a) film na 3
Indy_6

Powiedziała tylko że to długa historia. Ona go nie znalazła. Lando na 100% nie wróci bo aktor tak mówił. No i po co im kolejny dziadek w obsadzie? Juz jednego się pozbyli, Leia druga w kolejce.

Eldeyerli

A skąd wiesz że Han na pewno nie żyje

ocenił(a) film na 3
Lolel14

Na pewno bo Leia poczuła to w mocy. Zresztą jak by jednak przeżył to byłoby strasznie głupie, niech już pozostanie martwy niczym Ned Stark. Są plotki że wróci jako duch ale według mnie to też nie może mieć miejsca, ponieważ nie był wrażliwy na moc.

ocenił(a) film na 7
Eldeyerli

Z tym bym się nie zgodził, jak dla mnie Han był wrażliwy na moc ale o tym nie wiedział, nikt mu nie powiedział, Han był wielkim szczęściarzem, wiele rzeczy mu się udawało, wychodził z największych tarapatów dosłownie cudem, a ktoś, nie pamiętam czy Obi-Wan czy Yoda powiedział że szczęście nie istnieje.

HajDziki

Muszą jakoś wyjaśnić pochodzenie Finna, więc na pewno pojawi się w 8 lub 9 części. Przed premierą zapewne będą trzymać jego udział w filmie w sekrecie.

ocenił(a) film na 8
obleh

Finn zawsze może też być wnukiem Windu. Już widzę ducha Samuela L. Jacksona mówiącego "Finn I am your grandfather! "

piotral_2

XDDDD

ocenił(a) film na 9
piotral_2

To nie wszystko, bo ja znałem na studiach jednego Murzyna, więc pewnie to był drugi syn Windu, brat Lando a stryjek Finna, bo tak samo czarny jak oni.

ocenił(a) film na 9
piotral_2

To nie wszystko, bo ja znałem na studiach jeszcze jednego Murzyna - teraz by miał pod czterdziestkę, więc pewnie to był drugi syn Windu, brat Lando a stryjek Finna, bo tak samo czarny jak oni.

ocenił(a) film na 8
Franek_Spyrka

To podejrzane...

ocenił(a) film na 10
HajDziki

Pewnie nie żyje

HajDziki

Billy Dee Wiliams był zapytany o to na Celebration i można było usłyszeć, że się w Ostatnim Jedi nie pojawi, ponieważ nie został zaproszony, czyli raczej Lando nie został uwzględniony scenariuszu. Aktualnie możemy spekulować czy pojawi się w IX Epizodzie. Kontynuację historii Lando możemy dostać kiedyś w innych formach przekazu poza filmami (Książki, Komiksy, itd.), ale było by to zmarnowanie potencjału tej postaci, która jest jedną z najbardziej lubianych przez fanów, nie tylko ze względu na jej osobowość, ale także przez świetną grę Williamsa.

ocenił(a) film na 3
pawel01iwan

Lubie Lando.Moim zdaniem Lando nie pojawi się też w IX epizodzie.Tak czuje.Bardziej zastanawia mnie to czy jeszcze ujrzymy Chewie, i co on będzie robił już bez Hana Solo, czy się odnajdzie.

darecki77

Chewiego na pewno zobaczymy, na pewno też będzie mu brakować Hana, ale na koniec przebudzenia mocy nie wydaje się też zbytnio zmartwiony.

ocenił(a) film na 3
pawel01iwan

Może Chewie będzie się szwędał z Poe.Jakoś nie widze Chewiego samego w Gwiezdnych Wojnach czy ewentualnie jako kompan Rey.Podejrzewam że twórcy nowych części SW powoli go usuną.

darecki77

Pożyjemy, zobaczymy...

ocenił(a) film na 10
HajDziki

Zapił się

HajDziki

Lando porwały rasa kosmicznych kup z planety kup kup

użytkownik usunięty
HajDziki

Ja myślę, że wcześniej czy później wróci, bo ktoś musi wypełnić miejsce Hana Solo tzn. nie mogą pozbyć się od razu większości starych bohaterów. Co do samego filmu po klapie VII na następne nie czekam z niecierpliwością, aczkolwiek ciekawi mnie jedno; kim jest główny z£y?

ocenił(a) film na 3

Sądze że Lando nie pojawi się wogóle.Billy Dee Williams ma już 80 lat, sporo przytył , co by tu robił teraz w nowych epizodach? Nie był żadnym bohaterem typu Obi Van czy Joda= mędrzec, nauczyciel.

użytkownik usunięty
darecki77

Generalnie masz rację ale zważywszy na tory, którymi zaczęły sunąć G. W. wszystko jest możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones