PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32788}

Gułag

Gulag
7,2 1 667
ocen
7,2 10 1 1667
Gułag
powrót do forum filmu Gułag

ci co oglądali będą wiedzieć o co chodzi, a spoilerem to to nie jest ;)
zresztą widzę, że małe zainteresowanie jest tym filmem...
najpierw myślałem, że film, który szukam to: "Jeniec: tak daleko jak nogi poniosą."
Ale okazało się, że to nie to...
Może to Gułag ?
Pamiętam, że gość został skazany na Syberię. Później przez cały film kamera pokazywała obóz i walkę o przetrwanie i później kilku gości zaczęło przygotowywać wagon do ucieczki. Skrócili wagon w środku i zbudowali sobie malutką kryjówkę. Oficerowie się nie zorientowali, że wagon został skrócony i tak uciekli z obozu :D

ocenił(a) film na 8
immanuel

tak, to ten film :) kiedys jak bylem maly nawet czesto lecial w tv ale ostatnio juz strasznie dawno nie bylo :P a na necie nie mozna znalezc ;/

ocenił(a) film na 9
cyph

A czy to w tym filmie była mowa o "kanapce", którą ma być jeden z trzech uciekających?

deva_3

Owszem. :)

mala_madi

To może jeszcze moglibyście mi powiedzieć, czy to ten film, w którym urządzali sobie konkursy w szybkości szycia rękawic roboczych? A wcześniej wepchnęli do dołu kloacznego oficera radzieckiego?

ocenił(a) film na 9
deva_3

Parę lat minęło od posta, ale co tam ;-) (dopiero tu trafiłem). Co prawda film oglądałem z ćwierć wieku temu, ale ta kwestia wryła się w pamięć: Tam była mowa o kanapce tj. 3-kolesiach - 2-ch to kawałki chlebka i trzeci na zagrychę. :-P

immanuel

To może jeszcze moglibyście mi powiedzieć, czy to ten film, w którym urządzali sobie konkursy w szybkości szycia rękawic roboczych? A wcześniej wepchnęli do dołu kloacznego oficera radzieckiego?

ocenił(a) film na 10
abdaniec

oczywiście, że tak! :)
przegrany musiał oddać rywalowi swoje paczki z jakiegoś okresu! :D

och, no kiedy poleci ten film w tv?

ocenił(a) film na 9
barton9

a ja nie musze na szczescie czekac na tv..moge sobie wlaczyc kiedy chce...jeszcze tylko napisow poszukuje..

a tak w ogole to chyba filmweb wywalil mojego poprzedniego posta :|

ocenił(a) film na 8
Pschemass

już jest z napisami :)
super !!!!

ocenił(a) film na 9
immanuel

co? gdzie? podrzuc jakies namiary

Pschemass

https://www.youtube.com/watch?v=HkaMJyg0w_Q

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones