PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519741}
6,0 15
ocen
6,0 10 1 15
Grown Up Movie Star
powrót do forum filmu Grown Up Movie Star

który wbrew pozorom nie jest głównym motywem produkcji.

Film szczery, realistycznie przedstawiający patologię, w jakiej przyszło żyć głównej bohaterce i jej siostrze (i nie chodzi mi tu o homoseksualizm, ale o wszystkie inne poruszone mniej lub bardziej problemy).

Szkoda, że niedoceniony. W internecie też trudno o znalezienie filmu albo opinii o nim. Ja sama trafiłam przypadkowo.
Z tego co przeczytałam, nie wszystkim spodobała się fabuła, ale osobiście sposób, w jaki została przedstawiona, do mnie trafił - bardzo prawdziwy, bez zbędnego mydlenia oczu. Zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu niż większość przekoloryzowanych produkcji prosto z Hollywood, robionych często całkowicie pod publikę, gdzie każdy problem przedstawiany jest w sposób, który robi najlepsze wrażenie i 'wygląda' najlepiej na dużym ekranie.

Dramatów wielu nie oglądałam i nie przepadam, ale ten osobiście mnie urzekł, aktorstwem - szczególnie Tatiana i Shawn - oraz ukazanie fabuły. Zirytowało mnie tylko to rozpoczynanie i porzucanie wielu wątków pobocznych, które zostały po prostu pominięte.

Szkoda, że na filmwebie widocznie nikogo nie zainteresował :') no ale trudno, że ja obejrzałam nie żałuję

UpToNoGood

a da się go gdzies obejrzeć??

UpToNoGood

"Szkoda sroda" Panno UpToNoGood! Jak mają go docenić Filmwebowicze skoro nigdzie ta produkcja nie jest dostępna? A Ty skoro tak ją doceniasz to już 3 lata temu od razu powinnaś egoistko dać link.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones