PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618039}

Gotti

5,2 3 496
ocen
5,2 10 1 3496
2,4 5
ocen krytyków
Gotti
powrót do forum filmu Gotti

Aż ciężko mi uwierzyć na co tyle kasy miało być przeznaczone. Więcej niż 300mln nie kosztowali nawet Piraci z Karaibów...

DSLMarvel_Behnke

Też to zauważyłem, ale wiem też jedno. Kiedy projekt ma duże problemy, to na imdb przy nim zaczynają się pojawiać jajcarskie informacje, np. jak Lone Ranger miał problemy z budżetem, to ni stąd ni zowąd w obsadzie pojawił się Timothy Hutton. Kiedy dopięli budżet, zniknął. Poprostu myślę, że jak projekt odchodzi na półkę, to nie jest weryfikowany na imdb i można czasem dodać coś głupiego, bo nikt się tej chwili nim nie interesuje i nie sprawdza go.
Gdyby to była prawda, padłby kolejny rekord.
Najdroższym filmem w historii była Cleopatra (1963).

Mowiacy_do_reki

Z tego co ja wiem najdroższym filmem byli Piraci z Karaibów 3. Drugą i trzecią część kręcili razem i ich budżet wyniósł łącznie 550mln $, jednak sam reżyser i producenci przyznali ,że to na trójkę poszła zdecydowanie większa część tej kwoty. No ale może się mylę.

DSLMarvel_Behnke

Teraz widzisz już ciachnęli jedno zero i jest 45 mln. Mówiłem, na imdb czasami tak walną coś, że aż kilka tygodni można sie zastanawiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones