PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237715}

Gol 3

Goal! III
4,4 13 tys. ocen
4,4 10 1 12932
2,0 3 krytyków
Gol 3
powrót do forum filmu Gol 3

Jest to jakby zupełnie inna historia, Santi jest na samym początku odstawiony przez reżysera, który wymyślił wypadek żeby pozbyc sie meksykanina z filmu (lecz na dobra sprawe ze swoja reprezetacja duzo na tych mistrzostwach by nie osiagnął) wiec myśle ze dlatego takie rozwiazanie. Natomiast pojawienie sie dwóch kolejnych bohaterów..w sumie urozmaiciło film, jednak nie wyglądają na piłkarzy.
Gol 3 skupił sie bardziej na fabule niz na piłce nożnej.
Myśle ze z MŚ 06 dało by sie wyciagnąć wiecej niz było pokazane w tym filmie, jednak wstawki i momenty z mundialu podobały mi sie.
Plusem jest tez muzyka.
Minusem jest to ze widoczna jest komputerowa kompozycja piłkarzy (aktorów) na tle trybun i stadionu) gdzie w 1 i 2 czesci było to wykonane o wiele lepiej i dokładniej.
Nie oceniam tego filmu źle, poniewaz mimo wszytsko podobał mi sie, mam słabosc do dwóch pierwszych czesci i do piłki noznej wiec nie moge zrobic inaczej ;D

ocenił(a) film na 7
SlodKinoman

Racja że film nie pasuje do poprzednich części. Mam wrażenie że Santi stał się postacią drugoplanową. Ale historia nawet niezła.
Chociaż i tak wole poprzednie. ;)

ocenił(a) film na 10
SlodKinoman

Mowiac szczerze to arcydznielo nie bylo ale film mnie poruszyl

ocenił(a) film na 3
michal910

Ja też poczułem takie mdlenie w żołądku po seansie, no i później musiałem pójść do łazienki zrobić wielką kupę, ale to może przez to co zżarłem podczas seansu. Ale uśmiałem się całkiem nieźle. Piłkarzowi z Hooligans zdecydowanie zabrakło House'a, ten by go uratował.
A i Oskar dla dublera trenera Anglików (Erikson), takie miny strzelał, mistrz drugiego planu.
No, a nielogiczności podczas meczu nawet nie ma co wymieniać, bo to istna parodia jest.

ocenił(a) film na 5
SlodKinoman

musze sie z Tobą zgodzić,wg mnie też troche inaczej to przedstaawili,ja też zauważyłam komputerowe sceny na stadionie czy jak to się tam nazywa choć w 1 i 2 bylo mniej to widać wogóle mogli lepiej to zrobić,pozdro

SlodKinoman

oczekiwałem od dłuższego czasu trzeciej części i niestety mocno się rozczarowałem. Santi zagrał 3-planową rolę, nie było bohaterów poprzednich dwóch części, Mundial potraktowany po macoszemu jak i sam Santi. Brakowało też cwaniaka Harrisa. Obejrzałem, ale z bólami dotrwałem do końca