PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720753}

Godzilla II: Król potworów

Godzilla: King of the Monsters
5,6 34 345
ocen
5,6 10 1 34345
4,5 14
ocen krytyków
Godzilla II: Król potworów
powrót do forum filmu Godzilla II: Król potworów

Miałam napisać to wcześniej, ale tak jakoś zwlekałam, nie wiem czemu. No cóż, lepiej późno niż wcale. Godzilla z 2019 do naprawdę dobry film. Efekty są świetne, a muzyka jest po prostu piękna. Od początku sporo akcji, momenty, w których może zakręcić się łezka w oku i również takie, w których będą ciarki na plecach. Potwory jak i tytułowy Godzilla wyglądają super. Dialogi nie są najwyższych lotów, natomiast z grą aktorską jest lepiej. Może i ludzcy bohaterowie byli wpychani na ekran wtedy, gdy stwory ze sobą walczyły, ale nie oszukujmy się, tak już czasami bywa w tego typu produkcjach. Mi tam ludzie nie przeszkadzali i z zaciekawieniem patrzyłam na to, co się wydarzy. Miałam niestety wrażenie, że film za szybko się skończył, że trwa krócej niż dwie godziny. Film mnie wciągnął i może dlatego tak szybko zleciał? Zapewne tak. A co do zakończenia to.. nie było złe, było okej, ale czegoś mi jednak brakowało..
Pomimo kilku drobnych wad daję mocne 9/10. Nowy Godzilla naprawdę mi się spodobał, nie żałuję wydanych pieniędzy <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones