PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720753}

Godzilla II: Król potworów

Godzilla: King of the Monsters
5,6 34 345
ocen
5,6 10 1 34345
4,5 14
ocen krytyków
Godzilla II: Król potworów
powrót do forum filmu Godzilla II: Król potworów

Powinien powstać prequel :) walka z tym wielkoludem, znanym z trailerów, oraz skamieliny, którą znaleziono na początku, dobry temat do filmu :D

n8n

ten szkielet z poczatku to był szkielet godzilli ;)

ocenił(a) film na 2
mazurowski1

Ten długi? Wydawało mi się, że to szkielet tego Skolopendromorfa z trailerów (swoją drogą szkoda, że Godzilla nie walczył własnie z nim) :)

n8n

Moim zdanie ciekawym pomysłem na faułe byłoby gdyby rząd zainteresował się Godzilla i chcieli ją wykorzystać w walce Jednak wiadomo GADA NIE ZMUSZĄ. I Stworzą własną wersje która (oczywiście) obróci się przeciwko nim a Godzilla ruszy na pomoc. Wiem fabuła jak z prawie każdego filmu Sci-Fi Ale to by było ciekawe. Aha było super gdyby ten film (W przeciwieństwie do jedynki ) był jednak o Godzilli :)

ocenił(a) film na 7
n8n

Gdzie w trailerach miałeś jakigoś wija? ;) W 2 nasz król sptka gidorę, mothre i rodana. Są już concept arty ;)

ocenił(a) film na 7
mazurowski1

To był szkielet "czegoś" nie godzilli ;)

ocenił(a) film na 2
Dodwizo

No właśnie, mnie się wydaje, że skolopendromorfa i fajnie by było, gdyby zrobili z tego prequel :D

n8n

Na jakich trailerach widać owego wielkoluda bo jakoś nie mogę znaleźć

ocenił(a) film na 2
bzucho

Chodzi o ten:
http://www.metacafe.com/watch/11070179/godzilla_2014_teaser_vo_bandes_annonces_h d/
Ciary mam do tej pory :D szkoda, że film nie był tak zajebisty jak ten trailer...

n8n

co racja to racja bitwa była by epicka z takim przeciwnikiem

ocenił(a) film na 2
bzucho

No, mam cichą nadzieję, że zrobią kolejną część z tym stworkiem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones