PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720753}

Godzilla II: Król potworów

Godzilla: King of the Monsters
5,6 34 345
ocen
5,6 10 1 34345
4,5 14
ocen krytyków
Godzilla II: Król potworów
powrót do forum filmu Godzilla II: Król potworów

Już po premierze

ocenił(a) film na 9

Dziwne ze w Polsce premiery są później niż w innych krajach. Jestem właśnie po premierze i mogę powiedzieć ze jest naprawdę dobry. Polecam wszystkim fanom filmów akcji. Piękne efekty specjalne. Ciekawa fabuła. Film trzyma w napięciu przez cały seans. Możecie pytać o co chcecie!

IzkQ

A Godzilla znowu 12 minut w całym filmie?

ocenił(a) film na 9
remik23

15 min :) nie no aż tak źle nie jest ale racja - samej godzilli w filmie o godzilli nie jest najwiecej. Jest 16 innych potworów na których tez musza się skupić.

ocenił(a) film na 5
IzkQ

a jak wypada muzyka w filmie ?Czy jest rownie epicka i klimatyczna jak w poprzedniej czesci.

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

jest lepsza :) , moim zdaniem i do tego klasyczna tez jest

ocenił(a) film na 5
mastachaz

dokladnie klasyczna jest ale bardzo malo jej.Szkoda bo to miazga

lavrenzo84

Jest bardziej epicka, przesłuchaj OST na YT, jest normalnie dostępny.

ocenił(a) film na 7
IzkQ

Film jest dobry lecz za mocno amerykański i czuć to po niektórych zastosowaniach, byłem w dobrym kinie więc cała ścieżka dzwiękowa jak i te wszystkie zjawiska klimatyczne, efekty czy finezja potworów całkowicie mnie zaspokoiły :) Fabuła i cała akcja filmu średnia, dużo błędów ale fani tych stworków wiadomo po co idą na seans.

ocenił(a) film na 5
MagicznyKamil90

Jak dla mnie BOMBA!.Mnie sie tam podobal i dostalem dokladnie to co oczekiwalem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones