PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491609}
4,8 37 936
ocen
4,8 10 1 37936
4,9 17
ocen krytyków
Ghostbusters. Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów

Coś mi się wydaje że ten film to będzie porażka jeśli ten news się potwierdzi."Rebel Wilson jedną z "Pogromczyń duchów"? "

Wulfstan

W takim razie nie będzie to pierwsza porażka heh...Ale, ale spokooojnie, poczekajmy na Polską wersję a w rolach głównych Szyc, Adamczyk, Karolak ... nasze "trio nr.1" xD

Wifirifi

teatr telewizji na TVP Kultura?

ocenił(a) film na 1
Wulfstan

Tragedia. Wyobraźcie sobie ten humor; "dziewczyny, która torebka pasuje lepiej do kombinezonu" albo "nie krzyżujcie wiązek, bo wam lakier z paznokci zejdzie". Tragedia. W imię poprawności zaszlachtowano "Ghostbustersów". Nie. Wróć. "Ghostbusters II" był ostatnim filmem cyklu. To z numerem 3 to nie kontynuacja. To coś innego o podobnej nazwie. Rzekłem.

ocenił(a) film na 3
Piramidoglowy

Jak dla mnie to jest 3 część cyklu
http://www.filmweb.pl/videogame/Ghostbusters%3A+The+Video+Game-2009-606339
Są oryginalni aktorzy, jest historia która łączy się z poprzednimi, a całość trzyma niezły poziom. A sama filmowa 3 część będzie pewno niezłym zakalcem. Skoro już sam pomysł jest badziewny, to jak może wyjść z tego coś dobrego?

Wulfstan

to samo widzę no ku... Melissa McCarthy masakra.
Oni chyba zbierają ekipę do sprzątania latryn.

Wulfstan

Matko najświętsza! Cóż Oni szykują?! Jak spoglądam na rozkład aktorów... to ta jazda nie potrwa długo. Wierzyłem, iż powstanie solidna kontynuacja tej kultowej serii przygód Ghostbusterów, a tutaj "ekipa ze śmietnika" szykuje coś w rodzaju "trzęsienie ziemi" dla widzów. Mam nadzieję, że się opamiętają i nie zakpią z historii świetnego kina! Ojcze Nasz, któryś jest w niebie...

ocenił(a) film na 6
avitt

:( chlip :(

avitt

W USA ta obsada a mianowicie Leslie Jones, Kristen Wiig, Kate McKinnon i Melissa McCarthy są bardzo znane i uważane za bardzo śmieszne z czym muszę się zgodzić. Wiig, McKinnon i Jones są znane przede wszystkim z popularnego w USA programu Saturday Night Live. To co one tam wyczyniają to po prostu beka. A jeśli chodzi o McCarthy to w jej talent komediowy nie trzeba wątpić.

wojtek3_2

Nie wątpię! Sam kojarzę dane postaci, ale zauważ, szykuje nam się prawdziwy "kabareton!" Obym się mylił, bo oczekuje podobnej tematyki i klimatu z poprawnych już kultowych wersji. Może ta trzecia odsłonach być tzw. "Odgrzewanym kotletem", ale to tylko gdybanie. Niestety nie jestem fanem tej obecnej obsady aktorek. Trochę się obawiam o tę propozycję.

ocenił(a) film na 6
wojtek3_2

Porównaj stare odcinki Saturday Night Live np. z Billem Murrayem czy Danem Aykroydem do tych nowych np. z McCarthy. Nowe nie dorastają tamtym do pięt swym poziomem humoru. McCarthy w ogóle zabawna nie jest.

Wulfstan

Profanacja i nic więcej starej wersji, już sam trailer pokazuje że to będzie gniot nad gniotami ale tak to jest jak się nie ma pomysłu na film i jest się amatorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones