PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 849
ocen
7,1 10 1 78849
6,3 24
oceny krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory

Mogło być to lepsze ,ale niestety fabuła średnia. Bo trochę mi przypominała fabułę poprzedniej części no i wystarczyła by na najwięcej kwadrans ,ale wydłużyli bo widać że ten wielki błękit i rola Marlina i Nemo to tylko zwykły zapychacz dziur. Akcja dzieje się w nie ciekawym miejscu. Brak Idola wiem ,
że w scenie po napisach ,ale to tylko tyle w dodatku znowu zagadka co się dalej z nimi stało. Ale ogólnie film jest dobry po prostu za dużo oczekiwałem. Bo Żółwika Sammiego lepsza była druga część a tu odwrotnie. No i na plus ośmiornica Hank te lwy morsie ta bucha (nie pamiętam jego imienia)i piosenka Luisa Armstronga plus nie zła piosenka na napisach. No i z minusów też brak czarnego charakteru oprócz tej kałamarnicy. No po prostu Toy story 3 i Auta2 mi się lepiej podobały niż kontynuacja Gdzie jest Nemo. No i największy minus brak Globisza. I było by siedem gdy nie ten największy minus.

ocenił(a) film na 7
kamil-pawel

Obejrzałem kolejny raz i wywnioskowałem ,że źle potraktowałem ten film. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones