PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 841
ocen
7,1 10 1 78841
6,3 23
oceny krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory

Polecam zostać po napisach końcowych - trochę trwają, ale warto :)

ocenił(a) film na 8
Miss_Guru

Popieram warto. Dodam,że pewne wątki z ,,Gdzie jest Nemo?" się wyjaśniają ;)

chili14

Już nie chciałam tego pisać, by nie "spoilerować" :P

ocenił(a) film na 7
Miss_Guru

Kłania się kultura oglądania filmów w kinie, do czego niestety przyczynia się obsługa. Ja staram się zostać do końca filmu, nie dlatego że może coś jeszcze będzie, ale szacunku do twórców. Jednak już zdarzyło mi się, że w trakcie kontemplacji napisów końcowych podchodzi facet i pyta, czy Państwo będą tu spać ?

ossa

Tylko ja i mój chłopak zostaliśmy na napisach. Rodzice zaczęli zabierać dzieciaki jak tylko pojawił się pierwszy napis końcowy i światła zostały zapalone (do biegu, gotowi, start! :D). Facet z obsługi gapił się na nas cały czas (aż głupio się czułam) ale na szczęście nas nie poganiał. Ten wasz przesadził :P

ocenił(a) film na 7
Miss_Guru

Patrzenie też stresuje, żona mi wtedy cały czas truje, no chodź już, chodź, bo nas wywalą. Liczyć mogę tylko na syna i brata, oni są tak samo zażarci jak ja :) No i teraz muszę iść jeszcze raz na Dory, bo nie wytrzymałem ze stresu do końca ... choć i tak wychodziliśmy ostatni ...

ocenił(a) film na 10
ossa

Dobrze, że chociaż można, bo u mnie po ok. 2 minutach napisów już WYŁĄCZAJĄ bezguścia filmowe. Na szczęście byłem dzisiaj w Multikinie w Sopocie i obejrzałem do końca, warto :D

ocenił(a) film na 8
DisneyPixarForever

Co za zbieg okoliczności. Też byłem wczoraj (czwartek) w Multikinie w Sopocie na Dory :D

ocenił(a) film na 10
MikoGamerPL

Ja na 12:30 :D

ocenił(a) film na 8
DisneyPixarForever

O tej samej godzinie! xD Co zbieg okoliczności. Widzisz, siedzieliśmy w tej samej sali oglądając poczynania Dory. ;)
Patrząc po twojej ocenie film bardzo Ci się podobał tak samo jak mi a miałem wrażenie, że ja jedyny dobrze bawię się na sali... :P

ocenił(a) film na 10
MikoGamerPL

Byłem już drugi raz :D kocham Pixara :)

ocenił(a) film na 8
DisneyPixarForever

Dory rozwaliła system ;)

ocenił(a) film na 10
Miss_Guru

To tam się pojawiają te ryby z akwarium?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones