PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 809
ocen
7,1 10 1 78809
6,3 23
oceny krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory

Cały świat chcę sequel gdzie jest nemo ( ja też), ale niestety polska przeciwko... zawsze to samo..
co by nie zrobili, co by nie było Polska zawsze temu przeciwna..
Polska to stan umysłu.. nie Rosja -.-

ocenił(a) film na 6
Pryzmatix

Coś w tym jest, nie mam pojęcia skąd to negatywne podejście. Sequele Pixara zazwyczaj okazują się być bardzo dobre, czasem nawet lepsze niż oryginał (vide - Toy Story). Sama nie mogę się doczekać, Gdzie jest Nemo to jedna z moich ulubionych bajek, pełna barwnych postaci, które z chęcią zobaczę jeszcze raz na wielkim ekranie :)

AkaneChan

Też nie mogę się doczekać :D
Wracając... każda bajka typu nemo, shrek, madagaskar, ralf demolka itd. powinny być oceniane na 10.. jak można kreskówce dać mniej niż chociażby 7?
Musk mi sie roslefa

użytkownik usunięty
Pryzmatix

Musk????? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałeś napisać mózg :D

pierwszy w internetach... myślałem, że tu już nie można być pierwszym...

AkaneChan

Dwójka Aut też lepsza od jedynki. Tylko Uniwerek wypadł gorzej od pierwowzoru.

Pryzmatix

Polska jest przeciwna? Nie slyszalem, zeby nasz rzad zabieral na ten temat zdanie.

David_Ames

Polskę nie tworzy rząd

Pryzmatix

A o co chodzi??

Pryzmatix

A dla mnie to już jest robione na siłę, tylko żeby jeszcze zarobic trochę kasy na znanym tytule. Podobnie jak pięć części Epoki lodowcowej albo cztery czesci Shreka. Zauwazcie, że kazda następna ma coraz niższą ocenę. Przez takie robienie niepotrzebnych sequeli spada tylko ocena filmu.

Pryzmatix

a jak Polska, to jeden wielki kraj TAK negatywnych ludzi. tragedia, z tego kraju tylko uciekać..przykre, a raczej przykra jest nasza kultura-mentalność

Erigone13

Mówisz tak, bo został skrytykowany pomysł stworzenia sequela jakiegoś filmu? Bez przesady, znam trochę negatywnie nastawionych do życia osób, ale nie ma co generalizować

Krzys_Pe

Bedę generalizować bo to jest ogólne zdanie o nas, a raczej was, i myślisz, że wzięło się to z kosmosu? inny przykład idąc po polskich ulicach i uśmiechając się do ludzi drugi polaczyna pomyśli "debil", a w USA druga osoba się do Ciebie uśmiechnie i zapyta
"How ya doin' ".

Erigone13

Znam takich, którzy nie pomyślą "debil" i z właśnie takimi ludźmi się zadaję

Erigone13

Uciekaj z kraju, bo się film ludziom nie podoba. ;__;

ocenił(a) film na 6
Pryzmatix

Może to wina telewizyjnych kontynuacji, które często są po prostu miałkie w porównaniu z kinowymi oryginałami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones