PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 849
ocen
7,1 10 1 78849
6,3 24
oceny krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory
nikike

Dokładnie

nikike

jestem tego samego zdania to tak jakby nagrać seq' pulp fiction, moze to w ogole inny gatunek literacki ale zniewaga porównywalna

Goku93

Tylko na szczęście PF jest w rękach Tarantino, a on by do takiej zniewagi nie dopuścił. Ale Nemo, no to wiadomo, Pixar czyli duża wytwórnia. Niestety...

nikike

Duza wytwornia? A Tarantino to co, filmow dla kasy nie robi? Maja pomysl na animacje, realizuja to, i zobaczymy co z tego wyjdzie.

HAPPY_CHLOE_819

To że ktoś robi coś dla kasy nie znaczy, że robi to tylko dla niej, a Tarantino bardzo wątpię żeby kiedykolwiek zrobił jakiś film tylko dla kasy.

A moje słowa co do Pixara wydaje mi się, że są teraz jeszcze aktualniejsze. Zaczęli odgrzewać kotlety, a ostatnie ich dokonania też nie olśniewają.

nikike

Pokkaz mi jeden film Tarantino za ktory on nie wziol kasy.

HAPPY_CHLOE_819

Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałem.

nikike

Przeczytalem, i ponawiam pytanie. ^

HAPPY_CHLOE_819

Nie moja wina że nie przeczytałeś.

nikike

Moze odpowiesz. Dokonania pixara w ostatnim czasie ci sie nie podobaja, znajda sie tacy ktorym dokonania tarantino sie nie spodobaly. Nie dowodzi to tego, czy ktos robi to dla kasy czy nie. Wiec pokaz mi film za ktory tarantino kasy nie dostal, to jest juz jakies potwierdzenie ze nie robi tego dla kasy.

HAPPY_CHLOE_819

Odgrzewanie kotletów to dość dobra oznaka pędu za kasą.

nikike

To stworzyli by ten film szybciej. Maja pomysl to go realizuja, zobaczymy co wyjdzie.

nikike

Racja. To przesada. Pixar nigdy nie miał zwyczaju robienia następnych części filmu, a tu patrzę - Potwory i szkółka!

nikike

Pierwsza część opowiada kompletną historię. Dorabianie następnej opowieści gdy zostało już powiedziane "I żyli długo i szczęśliwie" jest na pewno błędem.

Aoraadnay

Ale skąd wiecie, że to będzie bezpośrednia kontynuacja, to może być zupełnie nowa historia o Dory, która jest naprawdę śmieszną postacią

nikike

A ja jestem bardzo ciekawa. Przy pierwszej części nad dialogami pracowała m.in. Ellen DeGeneres więc zapewne i tym razem tak będzie. A ta nigdy nie zawodzi jeśli chodzi o błyskotliwość i humor więc w niej pokładam wiele nadziei na dobry ciąg dalszy historii. Poza tym kto powiedział, że to będzie ciąg dalszy? To może być zupełnie inna historia tak jak w Epokach Lodowcowych które są rewelacyjne.

aniagustlik

A to nawet nie wiedziałam. Ale Ellen i scenariusz filmowy to jakoś mi się nie łączy.

nikike

Nad dialogami głównie Dory bo ta postać została stworzona z myślą o Ellen. Więc teraz też na pewno nie zawiedzie.

aniagustlik

Szczerze mówiąc, to muszę sobie ten film przypomnieć, ostatni raz oglądałem go chyba 6 czy 7 lat temu.

użytkownik usunięty
nikike

Chyba już najlepszy. Zobacz o kim będzie sequel.

użytkownik usunięty

O Dory

nikike

Jestem tego samego zdania. Jak można zrobić kontynuację filmu, który skończył się w 100% w pierwszej części?!

nikike

Ja tam jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Zawsze mówiłam, że jestem zwolenniczką seuqeli i preuqeli, bo chcący kontynuację dostaną to, czego chcą, a przeciwnicy nie będą musieli oglądać.

nikike

Najgorszy pomysł na sequel to Uprowadzona.

McGyverPL

hahaha albo 35423523623 filmów z Nessonem, jak mu uprowadzili żonę

nikike

Najgorszy pomysł to te pseudo...wuj wie co wypociny w postaci komentarzy większości z was. Nie pasuje to nie oglądać, omijać szerokim łukiem, ignorować. Ale nie! Każdy z was trolli "yeah-bunny-ch" musi swoje śmierdzące trzy grosze dorzucić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones