PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 851
ocen
7,1 10 1 78851
6,3 24
oceny krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory

Co za idiota to wymyślił ,przecież sam tytuł,,Gdzie jest Nemo,, świadczy o jednej części
,a tu proszę i co w 2 też nemo się zagubi,a nawet jak zmienią tytuł na np.,,Rybka Nemo 2,,
to to już nie będzie to samo.Jakim cudem wogólę po 13 latach kontynłacja co innego
gdyby to była ekranizacja jakiejś książki.

ocenił(a) film na 7
D1999

Nie zapominaj że ostania część "Toy Story" powstała 12 lat po drugiej części, a film wyszedł z niej (moim zdaniem) przedni, więc nie przekreślaj jej na samym początku.

Pawek_13

Nie oglądałem żadnej części ,,Toy Story,, więc nie wiem.

Pawek_13

a niby ktoś pisał że ma być toy story 5 w 2025 roku !!! ja w to nie wierzę ale jeśli to prawda to jakaś paranoja po 30 latach od jedynki !

ocenił(a) film na 7
D1999

toy story pięknie zakończyło się 3 (wiem że ma być 4 część ale to już dla mnie przesada) natomiast druga część gdzie jest nemo? to najgłupszy pomysł jaki w życiu widziałam. mam nadzieje że to tylko jakiś żart filmwebu, albo że zdążą przejrzeć na oczy. Historia jest zakończona. tyle w temacie.

ocenił(a) film na 6
telegrafistka

Boję się, ale chyba nie przejrzą na oczy, bo to przecież dodatkowa kasa. Nie liczą się z tym że film może być porażką

ocenił(a) film na 8
telegrafistka

To nie jest żart, niestety: http://perezhilton.com/2013-04-02-finding-nemo-finding-dory-spinoff-project-2015 #.UVsbJzfg_9w
http://blogs.wsj.com/speakeasy/2013/04/02/ellen-degeneres-to-star-in-nemo-sequel -finding-dory/
http://en.wikipedia.org/wiki/Finding_Nemo

ocenił(a) film na 8
wikatoria71

Jeszcze tu: http://en.wikipedia.org/wiki/Finding_Dory

ocenił(a) film na 7
D1999

Masz racje.
Ja juz nawet zapomnialem o czym byla jedynka

D1999

Przecież jasno powiedziane, że tytuł to FINDING DORY a nie NEMO, według mnie super, że poświęcą film tej rybce DORY, bo według mnie to śmieszna i ciekawa postać. Nie jest to kontynuacja tak jak kolejne części Shreka, ale jakby nowa historia. Za bardzo nie rozumiem co w tym takiego okropnego. Polski dubbing też może wiele zyskać o ile nie wezmą się za niego pseudotłumacze. Ja mimo swoich lat zdecydowanie zobaczę tę bajkę.

ocenił(a) film na 7
Aniaa21_2

Dory była świetna, ale nie wiem czy dobrze postąpili poświęcając jej cały film bo może się to skończyć tak jak w przypadku drugiej części "Aut" gdzie głównym bohaterem był Złomek, którego w oryginale bardzo polubiłem, natomiast w sequelu zaczął mi działać na nerwy.

użytkownik usunięty
adee

A mnie Złomek w Autach 2 nie działał na nerwy. Mnie nadal śmieszył (zwłaszcza jak zjadł pastę łasagi myśląc że to lody).

użytkownik usunięty

Mi też nie przeszkadzał. A przy okazji: To jest chrzan wasabi, a nie pasta łasagi.
A co do kontunuacji Nemo, to jeżeli nie będzie cieakwie się zapowiadać, to najwyżej udam, że tego filmu nigdy nie było.

Aniaa21_2

,,FINDING DORY ,, musieli to zaktualizować nie dawno bo na początku miało być ,,Gdzie jest nemo 2,, .Jeśli będzie tylko o Dorze to
obejrze z wielką chęcią .

D1999

Nie, idiota, tylko dobry przedsiębiorca, który zdaje sobie sprawę z tego że wystąpią mocne słowa krytyki, ale słusznie ma to w dupie. Bo taki film i tak lepiej się sprzeda, niż gdyby zaczynać coś zupełnie nowego.

Hominessumus12

Ale czemu sądzisz ,że film odniesie sukces skoro premiera w dalekiej przyszłości !

D1999

histeryzujesz... Pixar jeśli coś robi, to albo bardzo dobrze albo świetnie. Więc nie staraj się być mądrzejszy od nich.

D1999

Kasa, nie kasa, głupota, mądrość, nie ważne. Co wam przeszkadza w tym, że zrobią ? Ty tracisz na to pieniądze ? Nie. A może będzie coś fajnego ? Ja tam jestem za, jeśli tylko polski dubbing będzie ten sam co w 1.

użytkownik usunięty
D1999

Idz stąd fanatyku narnii...

użytkownik usunięty
D1999

Zrobienie kolejnej części narni to skok na kasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones