PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 851
ocen
7,1 10 1 78851
6,3 24
oceny krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory

Ci którzy się wychowali na pierwszej części (czyli m.in. ja) mają teraz 18-24 lata a więc są za starzy by iść na ten film sami a generalnie za młodzi by iść na niego z dziećmi. Zaś obecna dzieciarnia raczej nie ogląda starszych animacji no chyba że rodzic ich do tego zasięgni.

ocenił(a) film na 6
Brak_nicka_2

Co za bzdury wypisujesz? Za starzy? Myślisz że pixar robi animacje tylko dla dzieci?

ocenił(a) film na 8
Brak_nicka_2

Animacje Pixara nie są tylko dla dzieci. Niektóre żarty i nawiązania zawarte w nich są w stanie zrozumieć tylko dorośli. Byłam mała jak wyświetlali Nemo, a na ten film pójdę z chęcią, mimo że mam ponad 20 lat :)

ocenił(a) film na 7
Brak_nicka_2

Mam 29 lat i nie widzę problemu w tym by chodzić do kina na bajki. Mało tego, chodzę na nie z moim 30 letni mężem i świetnie się bawimy :P Szczerze powiedziawszy nie rozumiem twojego problemu, wiek nie ma wpływu na upodobania filmowe i chyba nie ogranicza w dobrej zabawie?

ocenił(a) film na 8
miss_bober

Byłam na filmie w niedzielę, a mam 18 lat. Prawda, głównie były dzieci z rodzicami, a prawie cała sala była pusta. Co z tego! Mi się podobało.

ocenił(a) film na 8
Brak_nicka_2

Według mnie nigdy nie jest się za starym na animacje Disneya czy Pixara. Sama mam 18 lat, i ciągle chodzę do kina na te produkcje.

Brak_nicka_2

Jestem starsza niż przedział, który podałeś, dzieci nie mam, a poszłam na tę animację do kina. Ogólnie jestem zdania, jak osoba powyżej, że na Disneya nigdy nie jest się za starym, a wręcz bym powiedziała, że do bajki "W głowie się nie mieści" trzeba dorosnąć, żeby więcej z niej wyciągnąć, a "Krainę lodu" polecam w pierwszej kolejności dorosłym kobietom, które mają siostry ;) Także daleka jestem od twierdzenia, że ktoś jest za stary na film - myślę, że na kontynuację właśnie pójdą osoby, które pamiętają historię Nemo i chcą zobaczyć, co będzie dalej.
Problemem nie jest tu raczej czas, w którym film powstał, a bardziej powtarzanie starych żartów - na mnie niestety kontynuacja nie zrobiła wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones