PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 806
ocen
7,1 10 1 78806
6,3 23
oceny krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory

Co prawda ja też byłem przeciwko nakręcenia drugiej części, ale jak tylko dowiedziałem że to Dory
będzie główną bohaterką to odrazu zmieniłem zdanie. Mam tylko nadzieję że będą też inni
bohaterowie poprzedniej części czyli ryby z akwarium, rekiny, żółwie oraz mewy gadające DAJ DAJ.

ocenił(a) film na 9

Znając charakter Dory, nic dziwnego, że tym razem ona się zgubi xD
Ja miałam podobne odczucia, z sequelami różnie bywa, jednak tytuł "Gdzie jest Dory" jest bardzo obiecujący : D

ocenił(a) film na 9

Znając charakter Dory, nic dziwnego, że tym razem ona się zgubi xD
Ja miałam podobne odczucia, z sequelami różnie bywa, jednak tytuł "Gdzie jest Dory" jest bardzo obiecujący : D

ocenił(a) film na 9

Znając charakter Dory, nic dziwnego, że tym razem ona się zgubi xD
Ja miałam podobne odczucia, z sequelami różnie bywa, jednak tytuł "Gdzie jest Dory" jest bardzo obiecujący : D

Mam takie samo zdanie jak ty .

D1999

chyba zdania...są aż 3 ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

też mam takie samo zdanie :)

Tu wszystko zależy od polskiego dubbingu. Fajnie jakby Kajetan dubbingował Nemo, nawet jeśli już ma ponad 20 lat. Może by mu się udało.
Do czego zmierzam...
Np. Mój brat niedźwiedź był bardzo dobry jak i o dziwo jego kontynuacja. Ale zmiana ról dubbingowych zabiło wszystko. Niech robią swoje i przepiszą role z 2003. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones