PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607562}

Gangster

Lawless
7,4 92 tys. ocen
7,4 10 1 91625
6,9 27 krytyków
Gangster
powrót do forum filmu Gangster

warto ???

ocenił(a) film na 9

bardzo lubie ogladac gangsterskie filmy, wedlug was jest to film godny obejrzenia ???

ocenił(a) film na 8
johnny480

Po ocenie filmu w prawym górnym rogu (gdzie znajduje się średnia ocen), możesz wywnioskować odpowiedź na swoje pytanie.

ocenił(a) film na 9
PanPierdolnik

z tym to roznie bywa bo jest wiara ktora nie ogladajac filmu wystawia oceny

johnny480

Obejrzałem wczoraj i mogę spokojnie polecić. Bardzo dobre kino.

ocenił(a) film na 8
johnny480

Prawda, chociaż częściej działa w drugą stronę - to jest zaniża notę.

ocenił(a) film na 7
johnny480

Jeśli średnią się nie kierujesz, to komentarzami tym bardziej bym się nie sugerowała ;p i gustem innych. Bo będzie ich tyle ile forumowiczów, a nie koniecznie ich widzenie musi pokrywać się z Twoim. Ja osobiście zawiodłam się jako fanka gatunku i szczerze mówiąc nie wiem czemu, czegoś zabrakło, momentami mnie nudził. Jednak montaż, zdjęcia, muzyka i aktorstwo bardzo dobre.

ocenił(a) film na 7
johnny480

a ja z kolei mam przeciwne zdanie - owszem kino dobre, aktorstwo, muzyka, ale ogólnie ... jakoś nie przemawia do mnie dziurawienie człowieka na wylot, który to jako że niezniszczalny - żyje. Poderżnięcie gardła? Jeszcze lepsze. Tragikomedia troszkę to szukanie na siłę tragizmu. Szkoda

ocenił(a) film na 9
johnny480

wczoraj obejrzałałem - wartooooo :-)

ocenił(a) film na 5
johnny480

Ja oglądałem kilka dni temu - nie warto - mało akcji i się ślimaczy. Tak naprawdę prawie na nim usnąłem,a to się rzadko zdarza na filmach. Szkoda spodziewałem się dużo więcej po nim :/

ocenił(a) film na 8
johnny480

Zdecydowanie tak.

ocenił(a) film na 8
johnny480

KLlimat, aktorstwo, dźwięk - dla fanów np/ Zakazanego Imperium - zdecydowanie tak!