PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704776}

Gangnam Blues

Gang-nam 1970
5,9 147
ocen
5,9 10 1 147

Gang nam 1970
powrót do forum filmu Gang-nam 1970

Pierwszy trailer filmu "Gangnam 1970" z polskimi napisami!
http://www.dailymotion.com/video/x27otyq_pl-zwiastun-filmu-gangnam-1970-polskie-
napisy_shortfilms

ocenił(a) film na 8
anylka1405

Świąteczny prezent w postaci drugiego zwiastunu filmu po polsku!
http://www.dailymotion.com/video/x2d96xh_pl-drugi-zwiastun-filmu-gangnam-1970-po lskie-napisy_shortfilms

ocenił(a) film na 3
anylka1405

Chyba nakręcony jeszcze przed tym jak Lee Miecho poszedł do wojska .Uwaga, kreci wietny reżyser, choć ostatni Ha-wool-ling , Ha Yu wyszedł przeciętnie, może być dobry film.

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Min Ho nie poszedł wojska jeśli o to chodzi xD

ocenił(a) film na 3
anylka1405

Ze co :)?! A co się stało???! Udalo mu się odlozyc w czasie ? Przeciez na poczatku 2014 roku miał isc ?

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Nie pisałam, że idzie w 2014 do wojska, bo wtedy pracował na planie filmu. Pojawiały się informacje, że pójdzie w tym roku, jednak też się tak nie stało, bo do 30 lat jeszcze został mu rok, więc wszyscy obstawiają na 2016.

ocenił(a) film na 3
anylka1405

Wszyscy o tym wkolo mówili, po Dziedzicach na początku 2014 r. miał isc do wojska, i każdy myslal, ze tak jest, bo zero dzialalnosci artystycznej, procz chyba tego filmu jak się okazało. Jesli u takiego reżysera jak Ha Yu nie zagra choćby przyzwoicie, to moim zdaniem powinien dac sobie spokoj z wielkim kinem, na rzecz dram, gdzie jest pożądany .A wiec to były plotki ??? ! I ani jednej dramy nie nakrecil przez rok !!! Jak on mogl , dran. Obrazilem się na na niego.

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Po Heirs była jeszcze krótka mini drama nakręcona na potrzeby aplikacji LINE jednak przeszło to bez większego echa wśród społeczności. Nie wiem gdzie przeczytałeś, że ma iść w 2014 jak już grudniu 2013 zostało potwierdzone, że zagra filmie. Ponad pół roku 2014 spędził na nagraniach do filmu + do tego trasa koncertowa, więc nie próżnował, a to, że nie zagrał w dramie to przecież nie koniec świata XD Nie oglądałam jeszcze filmu, ale z opinii krytyków widać, że im się podobał, szczególnie przemiana Min Ho, z chaebola w Heirs do wieśniaka i to dosłownie. Ale spokojnie, pod koniec tego roku, Min Ho na odchodne zostawi nam jedną dramę ze swoim udziałem :)

ocenił(a) film na 3
anylka1405

Dobrze, na te chwile mamy z nim film, dobre i to, a nie przetlumaczyc tego filmu byłoby grzechem :)

ocenił(a) film na 3
Szybszy

Ale z drugiej strony szkoda, prawie poltora roku wojska już by miał za sobą, niech kreci teraz jak najwięcej, rok stracony na film to tez grzech:)

ocenił(a) film na 8
Szybszy

No kwestią czasu jest aż ktoś przetłumaczy film, więc musimy czekać :)

ocenił(a) film na 3
anylka1405

To on potrafi spiewac :)? Nie wiedziałem :) Tylko nie mow, ze jakis album nagral ?

ocenił(a) film na 3
Szybszy

A przepraszam w Heirs zaspiewal piosenke, bardzo mi się podobala:)

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Nawet dwa albumy. Odsyłam na bloga, gdzie jest wszystko rozpisane https://lmhpoland.wordpress.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones