PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833810}
6,7 58 812
ocen
6,7 10 1 58812
6,1 27
ocen krytyków
Furioza
powrót do forum filmu Furioza

Wydaje mi się, że w końcu nie ma problemu z dźwiękiem, a w polskich filmach zawsze te dialogi albo za ciche albo niezrozumiałe, tutaj tego nie ma. Czyżby się coś zmieniło ;)?

ocenił(a) film na 9
CDB_Relax

Potwierdzam. Jak na polskie kino - dźwiękowy fenomen:)

lzegarek

Wszystko było wyraźnie słychać ;)

ocenił(a) film na 7
Angelika_Michalowska_2

Buła parę razy coś seplenił, ale to pewnie przez mówienie z pełną buzią ;).

ocenił(a) film na 7
CDB_Relax

Ja też odniosłem wrażenie, że słyszę wyraźnie dialogi. A już myślałem, że mam coś ze słuchem :)

Toumai

2022 w końcu polaczki się nauczyli dźwięk nagrywać aczkolwiek wciąż nie ma mają pojęcia co to jest Dolby vision, dolby Atmos czy nawet 4k,masakra

ocenił(a) film na 6
Iamarcane

Masakra, to jest, to jak się wyrażasz o swoich rodakach i to z małej litery :-(

Ewiatko

FAŁSZYWE KONTO PODBIJA DRUGIE FAŁSZYWE KONTO! Marne zagranie. Opłacane ŁACHUDRY!

ocenił(a) film na 6
dzenero

Co Ty piszesz i o co Ci chodzi!?

Ewiatko

Oba jesteście fałszywe konta. Nie chcemy tu takich!

ocenił(a) film na 6
dzenero

A co oznacza fałszywe konto, po czym wnosisz??? To, że mam zdjęcia nie oznacza, że mam falszywe konto, błędne rozumowanie!!!

Ewiatko

Chyba chciałaś napisać, że NIE MASZ zdjęcia ;-D

ocenił(a) film na 6
dzenero

Owszem, tak chciałam napisać :-) Jeszcze prośba, nie oceniaj pochopnie!

Ewiatko

Brak zdjęcia to tylko jeden dowód sztucznego konta, są jeszcze inne ;-) mam wymieniać dalej? hehehe

ocenił(a) film na 6
dzenero

Sztucznego!? Możesz sobie powymieniać i tak mnie to nie dotyczy , he he

Ewiatko

Kolejne to imię i nazwisko w koncie i to bez znaczenia czy jest prawdziwe czy fałszywe. Nikt bez powodu tak nie robi.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Ty zaś masz bardzo wiarygodne konto sądząc po zdjęciu, ha ha ha

Ewiatko

Moje zdjęcie jest piękne, a opis jeszcze bardziej piękny. Skierowany do cmentarniaków!

ocenił(a) film na 8
CDB_Relax

Było kilka niezrozumiałych dialogów, trochę seplenienia i zbyt głośnych odgłosów tła względem dialogów, ale to atrybut polskich produkcji i bywało z tym gorzej. Włączyłem polskie napisy i dało się oglądać.

ocenił(a) film na 6
Pafcio79

TV Puls nie dało napisów :(

ocenił(a) film na 8
CDB_Relax

Ja i tak musiałam oglądać z napisami. Część dialogów była dla mnie niezrozumiała...

ocenił(a) film na 6
DuskyWing

Ja tak samo , z napisami oglądałem

ocenił(a) film na 9
CDB_Relax

bez kitu, odwieczny problem z tym dźwiękiem… ile lat można to ignorować lub nie nauczyć się poprawić ?!

CDB_Relax

Ostatnio obejrzałem już 4 polskie filmy i dźwięk wreszcie został w polskich filmach poprawiony, wyraźnie i glośno wszystko słychać nawet jak kamera jest daleko. Mogę więc już śmiało powiedzieć, że ten problem będzie już historią, bo teraz w każdym filmie dźwięk jest naprawdę bardzo dobry.

ocenił(a) film na 6
medykydem

To jednak na prawdę mam problemy. Bez ironii. Ja miałem problem z dialogami

ocenił(a) film na 7
slaw233

Oglądałam z napisami. Dobrze, że jest taka możliwość przy polskich filmach.

ocenił(a) film na 6
CDB_Relax

Gdybyś chociaż raz obejrzał anglojęzyczny film bez lektora i bez napisów to też byś zauważył, że dialogi kiepsko słychać.
Swoją drogą to może powinniście przebadać słuch, ja jakoś nigdy nie miałem problemu z słyszeniem dialogów w polskich filmach i kompletnie nie rozumiem kwiku na ten temat...

ocenił(a) film na 7
huberto_88

To spróbuj obejrzeć film "Trzeci" z Markiem Kondratem z 2004 r. To festiwal niezrozumiałych dialogów :D

ocenił(a) film na 7
CDB_Relax

Ja oglądałem również z napisami bo ja i moja żonka nie rozumieliśmy części dialogów...

ocenił(a) film na 5
CDB_Relax

Przycisz i powiedz czy są problemy z dźwiękiem:)

ocenił(a) film na 6
CDB_Relax

to ja jestem jakiś upośledzony bo tylko około połowy dialogów mogłem zrozumieć, przydałyby się napisy

CDB_Relax

Że jak ?!?!?! Dialogi? Słychać? Prawie do końca filmu nie byłem pewien czy ta policjantka ma ksywę "dziwka" czy "dzika". Dobrze, że oglądałem w domu to mogłem sobie cofać, żeby jeszcze raz przesłuchać co mówią, a i tak musiałem się domyślać. Aha - w filmie jest sporo mordobicia, a zauważyliście ile razy dźwięki uderzeń były spiedrolone? Było wszystko: dźwięk przed ciosem, dźwięk po ciosie, no i uderzenie z brakiem efektu dźwiękowego (i nie mówię tu o scenach zbiorowych). Ja naliczyłem tego 10szt. i po dziecięciu przestałem liczyć. Niestety ostatnimi czasy to klątwa polskiej kinematografii. Może jakaś równowaga w przyrodzie czy coś? Bo mamy genialnych operatorów, a dźwiękowców goownianych.
Szkoda tylko, że przy tym filmie akurat sceny akcji były kręcone po amrykańsku, czyli kamera na sprężynkę i telepiemy! Hura, machu, machu, dynamika-akcja! Machamy kamerom i bedzie szypka-akcja! ...żenada...

a009

Dziwka pasuje xD

CDB_Relax

ja po 20 minutach włączyłem napisy, bo udźwiękowienie, szczególnie dialogów, było fatalne

CDB_Relax

Obejrzałem do sceny w szpitalu jak poszła na sor sir pozszywać. Prawie nic nie było słychać wiec wylaczylem zeby sie nie męczyć.Jeśli ktoś uważa, że jest postep u dźwiękowców to chyba robi sobie żarty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones