PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833810}
6,7 59 109
ocen
6,7 10 1 59109
6,1 28
ocen krytyków
Furioza
powrót do forum filmu Furioza

Widząc kilka miesięcy temu zwiastun tego filmu w kinie miałem wrażenie ze ktoś próbuje zrobić film wzorując się na Vedze.Tak odebrałem wtedy zwiastun a film jest naprawdę zaje.bisty i Patryk Vega powinien brać przykład jak można zrobić rewelacyjny film gangsterski który jest na poważnie bez debilnych żartów co 3 minuty.Ja wiem ze fabularnie FURIOZA jest trochę podobna do filmów Vegi ale wszystko wygląda naprawdę lepiej a kreacje aktorskie to jest naprawdę coś pięknego. W FURIOZIE tam gdzie ma być dramatyzm i powaga to jest a tam gdzie czasem pojawia się jakies żarciki to tez jest na to miejsce. Mówię z ręką na sercu ze NAJMRO jak i FURIOZA naprawdę by się mogły spodobać w USA jako polski kandydat do Oscara i bardzo nad tym ubolewam ze nudny męczący i za długi ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW został wybrany jako polski kandydat do Oscara.Ten film nawet się nie dostanie do ścisłej czołówki i odpadnie tak samo szybko na starcie jak kiedyś WAŁĘSA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones