PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832451}

Furie

The Furies
4,5 1 018
ocen
4,5 10 1 1018
Furie
powrót do forum filmu Furie

Nie było to takie słabe na jakie wyglądało przed seansem - spokojnie można zobaczyć przy piwku i orzeszkach - taka sobie krwawa rozrywka na wieczór.Są w tym filmie emocje,jest napięcie i jest tajemnica - kto za tym wszystkim stoi - a co najważniejsze jest krwawa jatka i walka o przetrwanie.Na minus - sama końcówka oraz te "bestie" - słabo wyglądali.

kleju30

Zgadzam się. Włączyłam ten film żeby sobie leciał „w tle”, ale mnie wciągnął i oglądnęłam do końca :-D

Moim zdaniem charakteryzacja była całkiem spoko. Szczególnie jeden Pan z „podwójną” skórą paskudnie wyglądał ;-D

ocenił(a) film na 6
kleju30

Racja mi też się film podobał,lubię filmy o takich świrach w maskach polujących na laski z różnymi narzędziami :D.A te bestie według mnie nawet fajnie wyglądały.Jedynie co mnie wqrwiało,to ta mała Azjatka i te pozostałe laski co tak mordy darły,zamiast po cichu obmyślać plan,to te dyszą,uciekają i już japy drą.I trochę słabo wyszło że robili z nich cyborgi wkładając te jakieś implanty do oczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones