PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765612}

Firmowa Gwiazdka

Office Christmas Party
5,7 28 545
ocen
5,7 10 1 28545
4,8 6
ocen krytyków
Firmowa Gwiazdka
powrót do forum filmu Firmowa Gwiazdka

Widziałam zwiastun w kinie, zapowiada się żałosna komedyjka, dziadostwo.

ika75

Ciężko dzisiaj trafić na dobrą komedię. Teraz to tylko wulgarność, wulgarność, wulgarność... cały pomysł na komedię. Współczuję ludziom którym się takie coś podoba.

ika75

przede wszystkim nie wystawia się oceny filmowi na podstawie zwiastuna...

Habia

Niestety to jedna z tych komedii, po której nie należy się wiele spodziewać. Typowo amerykańska, wulgarna, drewniane aktorstwo, żenujące żarty.

ocenił(a) film na 3
ika75

Dzisiaj obejrzałem, nie polecam

ocenił(a) film na 8
KacperLachowicz

Trudno o inną ocenę od kogoś oceniającego Interstellar na 10 :D A tak na marginesie, super komedia :)

ocenił(a) film na 3
marcueus

Typie to ty masz halloween na 10,a jak zobaczyłem obecność 2 na 8 to ryklem jak nigdy, chociaż to wszystko wyjaśnia dlaczego tutaj tez dałeś 8 - jesteś prosty i tyle :))

ocenił(a) film na 8
KacperLachowicz

Dziecko drogie jak się osiąga pewien poziom intelektualny, to się cieszy z prostoty a nie z pseudointelektualizmu bo się ma kompleksy z powodu swojej głupoty :D Dałeś filmowi który łamie wszystkie podstawowe prawa fizyki 10 i drzesz japę, że ktoś jest "prosty. Weź ty łaskawie odrabiaj lekcje a nie kradnij filmy z neta :) Horrory do tego to osobna bajka, jak się widziało wszystkie dobre to na bezrybiu i raki trzeba zacząć doceniać :)

ocenił(a) film na 3
marcueus

Cieszyć się z prostoty można oglądająć chociażby "nice guys" a nie oglądając drukowanie penisów w drukarce 3d, lub całą resztą która widziałem na tym filmie, bo to jest ciesze nie się z glupoty. Nie zaiponowales mi swoją pseudo mądrą wyluzowaną wypowiedzią, starałeś się ale nie siadlo.

marcueus

"film nie dla debili" hehe :'D a jednak dałeś 8.

ocenił(a) film na 8
Ignacy98

No niestety kowalski nie doceni bo raz, że jest głupi a dwa nie zobaczy drugiego dna tego filmu jakim jest naśmiewanie się z patologii obecnych korporacji Hitech - bo biedak i o rynku akcji słyszał tylko z telewizji a raportu kwartalnego żadnej spółki na oczy nigdy nie widział :)

marcueus

To Ty pewnie drugie dno w Piranii 3d zobaczysz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones