PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 781
ocen
6,5 10 1 111781
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

ciekawe jak podzielą książkę , a w sumie co wymyślą, bo na podstawie samej książki to tak trudno, no ale powodzenia

Szarlotka9

będzie drugi hobbit, czyli po prostu maszynka do zarabiania pieniędzy na sentymencie fanów.

Szarlotka9

Tylko, że książka na podstawie, której kręcony jest film, nie jest fabularyzowana... Ma być podręcznikiem.

ocenił(a) film na 8
HajPoKawie

Ta książka już istnieje. Została w Polsce wydana w 2002 roku. Ma 75 stron i format połowy formatu zeszytowego. Było to wydanie na rzecz jakiejś fundacji. Nie jest to absolutnie książka fabularna tylko podręcznik z jakiego korzystali uczniowie Hogwartu, a konkretnie Harry Potter. Na marginesach są zresztą "jego" notatki.

użytkownik usunięty
sybilla_filmweb

Ja słyszałam, że ma mniej więcej o 25 stron mniej od podanej przez Ciebie ilości stron

Ten film nie jest na podstawie książki..
Książka ta to tylko PODRĘCZNIK :)

użytkownik usunięty
marcelina179

Ale dlaczego się mnie czepiasz? Ja tylko napisałam ilość stron. Zresztą podręcznik czy nie, czuję, że zaraz będziecie się tu bić o to kto jakie majtki założył ;) Trochę luzu

Nie czepiam się tylko wyjaśniam ;)

użytkownik usunięty
Szarlotka9

scenariusz został urozmaicony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones