PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 781
ocen
6,5 10 1 111781
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Czy warto iść do kina ( byłem już kilka razy w tym roku , trochę więcej niż planowałem , więc proszę o poradę bo nie chce tracić pieniędzy na darmo ) ? Czy może zaczekać aż będzie dostępna wersja na internecie ?

ocenił(a) film na 7
Pallando

Tyle opinii ile ludzi. Ja byłam w kinie i uważam, że było warto. Ktoś inny stwierdzi, że nie, także najlepiej polegać na sobie ;p
Myślę, że jak jedynka ci się podobała to i z dwójką będzie podobnie.

ocenił(a) film na 7
Paklpy

Spodziewałem się tego no ale nigdy nie zaszkodzi zapytać , mnie najbardziej interesuje jak poradził sobie Depp ( czy nie zrobił z Grindelwalda drugiego sparrowa :) , oraz czy Law jest Dumbledorem , czy tylko gra Dumbledora ?

ocenił(a) film na 7
Pallando

Według mnie Depp świetnie wypadł w tej roli, jest bardzo przekonujący jako Grindelwald (choć czytałam opinie, że Grindewald był kiepski, bo gra go Depp - czasem mam wrażenie, że ludzie nie lubią go dla zasady). Law idealnie odnajduje się w roli Dumbeldora, w tym przypadku nie masz się czego obawiać ;)

ocenił(a) film na 7
Paklpy

Dzięki za opinię , może się wybiorę ;)

ocenił(a) film na 8
Pallando

Depp zbudował ten film moim zdaniem. I bardziej jest tutaj Whiteyem z filmu Pakt z diabłem niż Sparrowem jak już mamy odnosić się do jego poprzednich ról ;) Law też sobie poradził, choć czegoś mi jednak zabrakło, chyba pewnej ekstrawagancji Albusa.

ocenił(a) film na 7
fabcio93

Akurat nie oglądałem " paktu z Diabłem " więc nie mogę sobie tego porównać :) , w 1 części jakoś nie za bardzo go widziałem jako Grindelwalda , no ale też 2 zdania nie pokażą jaka jest postać , mam nadzieje że tutaj jest naprawdę dobrze bo wolę Grindelwalda jako antagonistę ze względu na prawdziwą potęge , inteligencję i umiejętności manipulacyjne niż Voldemorta , tego prostaka który tylko opierał się na strachu i destrukcji . Jeśli chodzi o Dumbledora , to Law przypomina trochę z twarzy Gambona , ale czy też jest podobny z zachowania bo jeśli nie to go chyba nie zaakceptuję .

ocenił(a) film na 8
Pallando

To się nie zawiedziesz w takim wypadku. Tak naprawdę cała akcja, choć miejscami mocno rwana, sprowadza się do wielkiej manipulacji ze strony Grindelwalda. A i dawkę jego potęgi (popartej mocą Czarnej Różdżki) dostaliśmy w finałowych scenach ;)

ocenił(a) film na 7
fabcio93

Jutro udam się do kina , mam nadzieje że to co Tobie przypadło do gustu , przypadnie i mi , na to liczę w końcu tytuł to Zbrodnie Grindelwalda , a tytuł zobowiązuje :)

ocenił(a) film na 9
Paklpy

Warto

Pallando

Super się ogłąda ten film na dużym ekranie, niemniej jednak, ja oglądałam go w wersji angielskiej, mimo że mieszkam w USA prawie dwa lata, to nic prawie nie zrozumiałam z tego filmu. Ciężko było mi nadążyć.

Piękny jest obraz w kinie i myślę, że z polskimi napisami warto iść do kina, jednak moim zdaniem pierwsza część była fajniejsza.

Depp naprawdę się sprawdził i jeśli ktoś nie wie, że to on to nawet go nie pozna.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
kochanie445

Depp naprawdę się sprawdził i jeśli ktoś nie wie, że to on to nawet go nie pozna.

No aż tak się chyba nie da ;) , ale dziękuje za opinie .

ocenił(a) film na 8
Pallando

Zdecydowanie warto. Dawno się tak nie bawiłam! Tylko żałuję, że nie poszłam na 3D. Ale film bardziej dla totalnych fanów Harry'ego! A, i ta część jest wg mnie o wiele lepsza od jedynki :):):):)):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones