PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 781
ocen
6,5 10 1 111781
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Jeżeli ten film W ogóle zostanie nakręcony i wejdzie na ekrany naszych kin to będę w głębokim szoku. Chociaż coś mówi mi że ten film to bujdy to w głębi serca mam nadzieję że jednak jest kręcony.

ocenił(a) film na 8
Kadzejtan_glustosz

Film już nakręcili. Zdjęcia zakończono 20 grudnia i film na 100% wejdzie na ekrany ;)

_HRH_QueenofEverything

Dokrętki chyba jeszcze będą trwać :) jak zawsze przy tego typu filmach :)

ocenił(a) film na 8
Yoda_MistrzJedi

To na pewno, ale chodziło mi raczej o to, że już główny proces filmowania został zakończony i film jest już w post produkcji :)

_HRH_QueenofEverything

No tak, wiadomo :) pewnie niedługo pierwszy teaser, podejrzewam że dadzą go do jakiegoś filmu z Warner Bros

najbliższe to Tomb Rider i Ready Player One :) podejrzewam więc że gdzieś w okolicach najbliższych tych dwóch miesięcy marzec/kwiecień :)

Kadzejtan_glustosz

To jakiś trolling? Albo założyłeś ten temat i rżniesz głupa, albo specjalnie trollujesz... Film zostanie nakręcony tak jak i pozostałe części...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Kadzejtan_glustosz

Tylko, że wątpię, żeby te produkcje były największymi blockbusterami danego studia filmowego, a w przypadku FZ tak właśnie jest ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones