PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 781
ocen
6,5 10 1 111781
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastyczne Scenariusze I Jak Je Zgubić: Zbrodnie Nostalgii. Oczywiście w Multikinie są Multi filmy i Multi reklamy. 30 minut reklam filmów w tym oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch filmów od Warner Bros czyli ,,AkałMena" i ,,CzarZam". GDY PRZEBOLAŁEM Z BÓLEM 4 LITER TE CAŁE 30 MINUT ZACZĘŁY SIĘ ZBRODNIE. Od razu dostajemy chwile ciszy przed burzą. Ucieczka GrinderWaldka z więzienia i dosyć dużo nawalania się czarującymi patykami. Przejdźmy do tego co mi przeszkadzało w tym filmie Rowling... SZTAR WARSZ 7 PRZEBUDZENIE WĄTKÓW.. Wątki w tym filmie są kurde wszędzie. Na początku dowiadujemy się z 4 literek że Newt ma brata który jest zaręczony z miłością Newta z młodości czyli z panną Lestrange czy jak to się pisze. Potem wątek Albusa I Grinderwalda którego nie do końca zrozumiałem. Byli po prostu sobie bliscy czy coś. Newt jak zwykle gania z roślinką i krecikiem po mieście bo jak żeby inaczej. Jest wątek Kowalskiego i jego kochającej go do szaleństwa czytającej w myślach ukochanej. Potem ta ukochaną na swoją stronę przeciąga Grinderwald. Poznajemy Nagini w normalnej formie. Mamy tego gościa który zamienia się w istny dym rozwałki gdy chcę lub mu smutno lub Jest wkurzony na fullu . Newt z bratem się za bardzo nie lubią. Albus mówi Newtowi by ten powstrzymał Grinderwalda. Ten dziki dym szuka swoich rodziców ale coś nwm bo niby jest bratem tej Lestrange ale nie jest bo jest podmieniony a prawdziwy jej brat umarł. Ta ukochana Kowalskiego zostaje po stronie Waldka. Poznajemy tego co stworzył ten kamień cały wydłużający życie, Nicolas Flamel czy coś. Jest wątek miłosny miedzy Newtem a tą aktorką Whaterston. I chyba tyle. Fajne nawet w miarę CGI i tyle. ALE TERAZ PRZECHODZIMY DO Johnyego Deepa w roli Grinderwalda który nie dostał za dużo czasu w poprzedniej odsłonie. Deep zagrał bardzo dobrze. Waldek ma w sobie tyle spokoju i w ogóle nie popada w panikę ani w wściekłość. Dobra to chyba tyle. 7/10 pa i czyść.

ocenił(a) film na 6
barach_fw

haha rozbroiłeś mnie "SZTAR WARSZ 7 PRZEBUDZENIE WĄTKÓW.. " w sumie coś w tym jest...

Co do scenariusza się zgadzam, Rowling niestety chyba nie oddziela sztuki pisania książki od scenariusza, gubi się w tym, przez co mamy bałagan, Niestety nie powinno tak być i śmieszą mnie te niusy "trzecia część wyprostuje wątki" gówn& w sumie mnie to obchodzi bo z tego będzie ciężko wyjść.

ocenił(a) film na 5
ZgredekGroot

No właśnie. Połowę wątków dali by na 3 a nie. Z drugiej strony pierwsza część była lepsza bo nie trzeba było oglądać Pottera przed nią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones