PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 781
ocen
6,5 10 1 111781
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, ponieważ ten kto oglądał film wie że Colina Farrella już nie będzie. Dodam troszkę spojlerując za co przepraszam wszystkich fanów że zastąpi go inna postać i inny aktor ;)

FanOfMagic

Po pierwsze Graves może powrócić w retrospekcjach, a po drugie nie jest jednoznacznie powiedziane że zginął. Może tak jak Moody Graves był więziony przez pewien czas, a teraz wróci, już jako on?

FanOfMagic

mnie bardziej zastanawia Credence, nie wiem co musieliby wymyślić, żeby on wrócił.

Larke

nie no, przecież wszyscy byli przekonani że Lord Voldemort nie żyje, a potem znalazł się sposób żeby go "wskrzesić" ;)

pewnie okaże się później, że tak naprawdę Credence nie zginął, tylko gdzieś tam czyha i liże rany - a Grindelwald w swoim wielkim comebacku pomoże pozbierać mu się do kupy (no a wtedy z kolei comeback Credence'a będzie wprost epicki ;p)

Larke

Byla malenka scena, ktora wskazuje na to, ze Credence mogl przezyc. Po premierze dvd trzeba sie jeszcze ze 40 razy przyjzec

ocenił(a) film na 8
Larke

Pod koniec filmy było widać że mała cząsta obskurusa (?) przeżyła.

ocenił(a) film na 7
kotely

Przepraszam, że może trochę nie na temat, ale nick kotely tak strasznie kojarzę z wattpada i jestem ciekawa, czy to ta sama osóbka.

ocenił(a) film na 8
alstremeria

Tak ;D

kotely

Masz rację, był pokazany fruwający skrawek obskurusa. Pamiętam jednak, że on również zniknął jak reszta kawałków.

icEz03

W wyciętych scenach jest jedna, która miała mieć miejsce już po zniszczeniu obscurusa i na niej właśnie pojawia się Credence

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones