PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444345}

Egzorcyzmy Dorothy Mills

Dorothy Mills
2008
5,5 18 tys. ocen
5,5 10 1 17578
5,7 3 krytyków
Egzorcyzmy Dorothy Mills
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Dorothy Mills

Straszna pomyłka. Po 30 minutach pomyślałem, że to dopiero początek i w środku filmu dopiero się rozkręci. Po godzinie przełamując się postanowiłem dać temu filmowi szansę i poczekać do końca. I to był błąd. Straszna tandeta, polski tytuł to nieporozumienie. Egzorcyzmy???? Poza 15 sekundową sceną, którą na upartego można by nazwać egzorcyzmami w filmie nie ma nic z tym związanego. Żałuję każdej minuty spedzonej przy oglądaniu tego filmu a ludzie dający ocenę 8/10 są tak samo mądrzy jak i ten film. Moja ocena to 0,5/10, a to pół to tylko dlatego, że jednak nie usnąłem i doczekałem końca.

ocenił(a) film na 8
marc_1n

marc, oceniaj filmy - nie ludzi.

jo777

Przeczytałam wypowiedź marca 3x dla pewności i oceniania ludzi tam nie było. Wnioskuję więc, że Twoja słaba odpowiedź to kolejny tekst z "Riposty na każdą okazję dla półgłówków". marc jedynie wykazał stan emocjonalny podobny do mojego, gdy mam to nieszczęście i muszę obejrzeć gniota podobnego pokroju.

Ciastkan

"... a ludzie dający ocenę 8/10 są tak samo mądrzy jak i ten film"

marc_1n

Twoja opinia mi wystarczy.. dzięki za uratowanie ponad godziny czasu, który bym stracił oglądając te niby egzorcyzmy :)