PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746043}

Dziewczyna z pociągu

The Girl on the Train
6,3 130 591
ocen
6,3 10 1 130591
4,3 17
ocen krytyków
Dziewczyna z pociągu
powrót do forum filmu Dziewczyna z pociągu

naprawdę dobrze. Niestety wyszedł całkiem przeciętnie. Głównie z powodu rozciągniętej do granic możliwości, nieciekawej i mało absorbującej fabuły. Więcej o filmie w recenzji na moim blogu. Zapraszam ;)

http://silver-screen-cinema.blogspot.com/2016/10/dziewczyna-z-pociagu.html

ocenił(a) film na 5
pedro307

zgadzam się w pełni zmarnowany potencjał głównie przez fabułę, która lawiruje gdzieś ciągle na granicy tajemniczości i oczywistości, co częściowo robi z widza " poczciwego idiotę" . Nagłe olśnienie głównej bohaterki, która przez cały film nie jest sobie większości sytuacji z dnia wczorajszego przypomnieć, a tu nagle restrospekcja, że to jednak jej ex mąż jest za wszystko odpowiedzialny + scena z korkociągiem... śmieszne

ocenił(a) film na 5
pedro307

Cóż - filmu nie oglądałem (jeszcze...pewnie obejrzę) - ale już zachwalana pod niebiosa książka "roku", number one wg. mojego ukochanego Stephena Kinga mnie nie powaliła - ot czytadlo na raz, do którego raczej nie wrócę - a do wielu powieści wracać lubię...Niziurskie, Verne'y i Kingi właśnie wałkowałem wielokrotnie, podobnie jak Tolkieny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones