PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624578}
5,1 2 044
oceny
5,1 10 1 2044

Dzień zabijania
powrót do forum filmu Dzień zabijania

Nie oglądałem filmu, więc nie wypowiadam się na jego temat, ale czytając komentarze odnoszę wrażenie, że wszyscy fanatycy Linkin Park (ci zagorzali, żeby nie powiedzieć fani) dają oceny z przedziału 8-10, a wszyscy pozostali dają oceny niskie. Morał jest zatem taki, że rzeczywista ocena jest dużo niższa...
Nie mam nic do tego zespołu, sam byłem do niedawna ich fanem, teraz po prostu lubię ich czasem posłuchać, ale bez przesady, nie ubóstwiajmy wszystkiego co stworzone przez ulubiony zespół, nawet jeśli to totalne g*****. Domyślam się, że gdyby ten film nie miałby nic wspólnego z LP, to te wszystkie osoby, które tak wielbią ten film wyłączyłyby go po 5 minutach.

in_the_darkness

Ja jestem zagorzałym fanatykiem Linkin Park xd I nie podzielam twojego zdania, gdyż sama oglądałam film i nie dałam wysokiej oceny. Soundtrack faktycznie jest świetny i idealnie dopasowany do filmu, ale sam film w sobie jest nieco dziwny. Pomimo fajnych efektów graficznych, sama tematyka i fabuła nie nadają się do oscara oczywiście. Nie można powiedzieć, że film był słaby, bo nie był, miał coś w sobie, ale mnie to nie pociągnęło i oceniam film raczej na 5/10.
I nie ma to nic wspólnego z Linkin Park, bo gdybym miała oceniać samą ścieżkę dźwiękową, moja ocena byłaby wyższa.
Nie powinno się jednak nazywać gównem czegoś czego się nie widziało, a co inni hejtują. Film zdecydowanie nie zasługuje na miano gówna. Jest po prostu inny od reszty a ludzie nie potrafią docenić czegoś, co jest inaczej stworzone. To jest wizja reżysera i nie jest ona zdecydowanie gównem.
Tak, że nie wszyscy "fanatycy" Linkin Park ślepo oceniają na 10 wszystko co jest z nimi związane. Niektórym może się to po prostu faktycznie spodobało.
Radziłabym się nie sugerować ocenami i komentarzami innych, gdyż każdy ma swój gust. Lepiej samemu się przekonać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones